Tab S8 vs Tab S9FE

Yani hocam bende S8+ var. 8gen1'in tablet kasasında nasıl çalıştığını öğrendim az çok. Özellikle Samsung notesden PDF karalarken çok ısınabiliyor(el yakmıyor ama rahatsız ediyor). Her zaman olmuyor ama bazen oluyor. Exynos 1380 daha serin çalışıyordur muhtemelen. Belki PDF karalarken küçük takılmalar olabilir. Onun dışında kasacağını düşünmüyorum.
Hocam sadece not alırken ısınması çok şaşırtıcı değil mi ya?

Hocam kalem desteği konusundan beni düşündürüyor özellikle Samsung'un kalemlerini beğeniyorum.

Bahsettiğim senaryo, Ekranı bölüp video izleme ve not çalışma. Özellikle Samsung kaleminde çeviri özelliğini çok kullanıyorum. Ekranın AMOLED veya TFT olması sorun değil kullanışlılık ve akıcılığa önem veriyorum daha çok ama belirttiğim bütçelerle cihaz bakıyorum o bütçelere de ikinci el S8, sıfır s9FE veya ikinci el Air 4 geliyor. Air 4 performans olarak iyi bunu biliyorum fakat asıl amaç çeviri ve ders olduğu için düşündürüyor.

Hocam çeviri ile ilgili olarak, bir şey okurken bilmediğiniz bir kelimeyi anında çeviribiliyor musunuz? Bunun için yerleşik çeviri uygulaması var mı? Benim için çok önemli. Evet ise s9FE alacağım bugün kalem avantajından dolayı.

Hocam çeviri ile ilgili olarak, bir şey okurken bilmediğiniz bir kelimeyi anında çeviribiliyor musunuz? Bunun için yerleşik çeviri uygulaması var mı? Benim için çok önemli. Evet ise s9FE alacağım bugün kalem avantajından dolayı.
Kalemin kendi içinde çeviri programı var. Kelimeyi, cümleyi ya da paragrafı çevirebiliyorsunuz.

Ben de bu yüzden samsunga yöneliyorum. Bu özellik appleda da var mı? Benzeri en azından?
Tableti bilmiyorum ama iphoneda dokunduğunda çeviren yerleşik uygulama var.

Kalemin kendi içinde çeviri programı var. Kelimeyi, cümleyi ya da paragrafı çevirebiliyorsunuz.

Bugün gittim denedim bulamadım. Yardımcı olur musunuz hangi uygulama bu?

Bugün gittim denedim bulamadım. Yardımcı olur musunuz hangi uygulama bu?

Son düzenleme:
Çevir kısmı var fakat başka uygulamaya yönlendiriyor. Bu çok kullanışsız. Apple'de uygulama içinde kalarak alt tarafta çeviri yapılıyor.

Yönlendirmiyor hocam, sizdeki sebebini bilmiyorum ama benim iki tabletimde de yönlendirmiyor.(siyah olan Android 14, beyaz olan Android 8)

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240319_210928_Samsung Internet.png
    Screenshot_20240319_210928_Samsung Internet.png
    147,5 KB · Görüntüleme: 11
  • Screenshot_20240319-210506_Chrome.jpg
    Screenshot_20240319-210506_Chrome.jpg
    84,1 KB · Görüntüleme: 10

Yeni konular

Geri
Yukarı