Tab S9 FE alınır mı?

KimyaciDayi

Femtopat
Daha fazla  
Cihazı dizi, film, not tutma, PDF okuma ve LoL Wild Rift oynamak için alacağim iPad 9 la arada kaldım. Uzun ömürlü olması benim için önemli en azından 4-5 sana kasma olmasa çok güzel olur.

Cihazı dizi, film, not tutma, PDF okuma ve LoL Wild Rift oynamak için alacağim iPad 9 la arada kaldım. Uzun ömürlü olması benim için önemli en azından 4-5 sana kasma olmasa çok güzel olur.

Tab S9 FE daha iyi olur.

Alınabilir, kötü bir tablet değil.

Güncel olarak iPad 9 kullanmaktayım, oyunlarda bir sorun yok. Kullanışlı.

IPad'ın ekranı 60 Hz film ve dizi için pek ideal değil ama Galaxy Tab S9 FE 120 Hz ekrana sahip ve donanım ve özellik bakımından daha üst düzey.

Peki sizce 2. el Tab S7 alsam daha mı çok kullanırım.
S9 FE de çok götürür , bir endişeniz olmasın fakat S7 kesinlikle çok daha güçlü. Eğer temiz bulursanız neden olmasın?

S9 FE yerine S9 FE Plus veya daha güçlü donanıma ve 120 hertz desteğine sahip Huawei Mateped Air daha mantıklı bir tercih olacaktır.
S9FE+ aynı işlemciyi kullanmıyor mu? Exynos 1380 diye hatırlıyorum.

Merhaba. Aralık ayından beridir kullanıyorum Tab S9 FE'yi. Size tavsiyem S9 FE+ almanız olacaktır. Oyun oynarken işlemcinin ısınması sonucunda elini ağrıtabiliyor. İşlemci tak olarak sol arka kısımda yer alıyor, S9FE+ ise orta ve üstte diye biliyorum. Bunun haricinde not tutma, dizi film izleme ve PDF okuma konusunda herhangi bir sorun çekmezsiniz.

IPad'ın ekranı 60 Hz film ve dizi için pek ideal değil ama Galaxy Tab S9 FE 120 Hz ekrana sahip ve donanım ve özellik bakımından daha üst düzey.
Ekran yenileme hızı 90Hz bir yanlışınız olmasın? Cihaz Ayarları kısmında "Adaptif" ve "Standart" seçenekleri var. Standart 60Hz kadar destekliyor. Adaptif ise 90Hz kadar.

Geri
Yukarı