Tabanı yumuşak ayakkabı önerisi

Ziya Tolga

Kilopat
Makaleler
1
Öncelikle herkese selam. Arkadaşlar, mağazacılık sektöründe çalışıyorum ve tahmin edebileceğiniz üzerine bütün gün ayakta duruyorum. Tabanı yumuşak ve ayağa destek veren spor ayakkabı önerileriniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Skechers markasının D'Lux Walker serisini kullanan varsa deneyimlerini aktarırsa çok makbule geçer. Ayrıca Adidas'ın Boost Taban teknolojisinde olan benzer ayakkabı önerileriniz ilgimi çekecektir. O model çok aşırı rahat fakat fiyatı biraz yüksek. Şimdiden teşekkürler.

Evet marka olarak gayet iyi. Fakat belirtmiş olduğum model uzun kullanımda nasıl performans gösterir onu merak ediyorum doğrusu.
Normal kullanımda ayakkabının tabanlığı delindi. Nasıl olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Pek kaliteli ayakkabı değiller ama gerçekten rahat edersiniz. Belirtmiş olduğunuz model özelinde bir bilgim yok.

Normal kullanımda ayakkabının tabanlığı delindi. Nasıl olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Pek kaliteli ayakkabı değiller ama gerçekten rahat edersiniz. Belirtmiş olduğunuz model özelinde bir bilgim yok.

Teşekkür ederim. Peki yine 2000-2500 TL bandında önerebileceğiniz alternatif marka ve modeller var mıdır acaba?

Geri
Yukarı