Tablet Bilgisayar Önerisi

AyaraDevam

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarım eskidi, eskisi gibi PC oyunları oynayamıyorum. Office, Photoshop vb. programları ara ara kullanıyorum. Asıl niyetim oyunlar için Android tablet bilgisayar almaktı fakat bu uygulamaları Android'de kullanamıyoruz. Laptop almayı düşünmüyorum, taşıması rahat olsun.

Alacağım cihazın minimum 4 ve 8 GB RAM'li olmasını istiyorum. SSD'li olabilir. iOS işletim sistemi düşünmüyorum. Önceliğim Windows, sonra Android.

Windows işletim sistemi için 2000 TL' ye kadar ( 5 bine kadar önerilerinizi alabilirim gerekirse 2. eline bakmayı düşünüyorum)
Android için en yüksek 1000 - 1300 TL'ye kadar önerilerinizi alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bence lenovo markalı ve grafik kartı oldukça yüksek düzeyde, işlemci hızı da yüksek olan (AMD ekran kartlı, oyun amaçlı) bir laptopu seçin. (Laptop ve tablete dönüşebilenleri belki daha iyi olabilir) Opsiyonel olarak RAM 8 GB da olabilir. (Win 10 işletim sistemli) Win 10'u kurmak size çok zor gelmezse, DOS yüklü olup daha düşük fiyatlı olanlarını düşünürsünüz, örneğin.

Geçen sene Media Markt'ta 2000 tl.' ye orta seviyedeki ekran kartlı bir laptopu görüp inceleyerek satın almayı bile düşünmüştüm, evde HP laptopum olmasaydı bunu hiç düşünmeden satın alırdım. Ancak artan dolarla birlikte son fiyatı doğal olarak çok fırlamıştır. Kolay gelsin.

Son düzenleme:
Merhaba. Bence lenovo markalı ve grafik kartı oldukça yüksek düzeyde, işlemci hızı da yüksek olan (AMD ekran kartlı, oyun amaçlı) bir laptopu seçin. (Laptop ve tablete dönüşebilenleri belki daha iyi olabilir) Opsiyonel olarak RAM 8 GB da olabilir. (Win 10 işletim sistemli) Win 10'u kurmak size çok zor gelmezse, DOS yüklü olup daha düşük fiyatlı olanlarını düşünürsünüz, örneğin.

Geçen sene Media Markt'ta 2000 tl.' ye orta seviyedeki ekran kartlı bir laptopu görüp inceleyerek satın almayı bile düşünmüştüm, evde HP laptopum olmasaydı bunu hiç düşünmeden satın alırdım. Ancak artan dolarla birlikte son fiyatı doğal olarak çok fırlamıştır. Kolay gelsin.

öneri için teşekkür ederim. Laptop boyutlarından dolayı almak istemiyorum laptop ta tercihim kesinlikle monster ama bana tablet pc lazım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı