Tablet ekran şifresi nasıl açılır?

D0BF2092-DA6A-4EAC-8C33-AB1BD1D389DB.jpeg

Bu mu?
Cihazı recovery moduna al fotoğraf at.

Evet bu cin ROM'unu kurduktan sonra İngilizce olarak devam ediniz Wi-Fi'ya bağlayın cihazı 5-10 dk dursun boşta ardından geliştirici seçeneklerinden USB hata ayıkla ile OEM kilidini açınız ve Türk ROM'unu kurunuz cihaz acılaçaktır
Cin ROM'u Download Galaxy Tab A (8.0 inches, 2019, Wi-Fi) SM-T290 (CHN) T290ZCU3BTG1 in Samfw - Samsung firmware download
Türk ROM'u Download Galaxy Tab A (8.0 inches, 2019, Wi-Fi) SM-T290 (TUR) T290XXU3BTI2 in Samfw - Samsung firmware download

Evet bu cin ROM'unu kurduktan sonra İngilizce olarak devam ediniz Wi-Fi'ya bağlayın cihazı 5-10 dk dursun boşta ardından geliştirici seçeneklerinden USB hata ayıkla ile OEM kilidini açınız ve Türk ROM'unu kurunuz cihaz acılaçaktır.
Cin ROM'u Download Galaxy Tab A (8.0 inches, 2019, Wi-Fi) SM-T290 (CHN) T290ZCU3BTG1 in Samfw - Samsung firmware download
Türk ROM'u Download Galaxy Tab A (8.0 inches, 2019, Wi-Fi) SM-T290 (TUR) T290XXU3BTI2 in Samfw - Samsung firmware download

Şimdi Çin ROM'u ile Türk ROM'unu bilgisayara indireceğim indirdikten sonra tableti download moduna alacağım Çin ROM'unu indireceğim indirdikten sonra Wi-Fi'ya bağlayıp 5 10 dakika bekleyeceğim sonra tableti tekrar download moduna alıp bu sefer Türk ROM'unu indireceğim sonra tablet açılacak doğru mu anladım.

Şimdi Çin ROM'u ile Türk ROM'unu bilgisayara indireceğim indirdikten sonra tableti download moduna alacağım Çin ROM'unu indireceğim indirdikten sonra Wi-Fi'ya bağlayıp 5 10 dakika bekleyeceğim sonra tableti tekrar download moduna alıp bu sefer Türk ROM'unu indireceğim sonra tablet açılacak doğru mu anladım.

Bir de yüklerken Odin de (AP)de indireceğim değil mi?

Son düzenleme:
Evet sanırım SamFw'deki yeni ROM'lar tek parca haline döndürmüşler.

Sorun yok kurabilirsiniz.

Sonunda dosyaları indirdim ama bir sorun var tableti bilgisayara bağladığımda algılamıyor ama telefonu bağladığımda algılıyor Odin, tableti açtım takıp denedim şarj kablosunu doğru taktığınızdan emin olun gibi şeyler yazıyor acaba şarj kablosu ile ilgili bir sorun mu yoksa bilgisayarla ilgilimi.

Sonunda dosyaları indirdim ama bir sorun var tableti bilgisayara bağladığımda algılamıyor ama telefonu bağladığımda algılıyor Odin, tableti açtım takıp denedim şarj kablosunu doğru taktığınızdan emin olun gibi şeyler yazıyor acaba şarj kablosu ile ilgili bir sorun mu yoksa bilgisayarla ilgilimi.

Samsung USB driverini indirip cihazı kapatıp şarja takıp ses açma ve kapamaya aynı anda basıp download moduna alacaksın.

Geri
Yukarı