Tablet işlemcisinin üstü ne ile kapatılır?

MehmetBey0

Femtopat
Daha fazla  
Samsung GT-P5100 tablet var. Sürümünü 7.1.2 yaptıktan sonra işlemci ısınmaya başladı. İşlemci ısınıp tableti kastırmaması için tabletin işlemcisine termal macun sürdüm fakat işlemcinin üstünü kapatabileceğim termal ped yok vs. yok. Termal ped yerine işlemcinin üstünü kapatabileceğim işe yarayacak bir parça önerir misiniz? (Bant dışında.)

Samsung GT-P5100 tablet var. Sürümünü 7.1.2 yaptıktan sonra işlemci ısınmaya başladı. İşlemci ısınıp tableti kastırmaması için tabletin işlemcisine termal macun sürdüm fakat işlemcinin üstünü kapatabileceğim termal ped yok vs. yok. Termal ped yerine işlemcinin üstünü kapatabileceğim işe yarayacak bir parça önerir misiniz? (Bant dışında.)
Tablete termal macun mu sürdün sen? Fan var mı ki?

Termal macun fan varsa işe yarar. Yoksa hiçbir işe yaramaz.

"Arkadaşlar tablet topladım nasıl sistem iyi mi?" Şaka bir yana termal macunun olayı fanın verdiği havayı iyi bir şekilde ileterek işlemciye iletmek. Yani bunun bir çözümü yok.
Hocam tam tersi olması lazım işlemciden ısıyı alıp fana fandan dışarıya tahliye etmesi değil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kasması yarı yarıya azaldığı için sürdüm.
Video cahillik kokuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı