Tablet kalemi normal kalemin oluşturduğu etkiyi yapar mı?

alquo

Centipat
Daha fazla  
Kalem kullanmayı seviyorum. Beyin sağlığına iyi geliyor. Normal kalemin oluşturduğu etkiyi oluşturur mu? O da normal kalem gibi mi yoksa bunun için illa kağıt gibi sürtünmeli, zorlayıcı bir zemin mi olmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de yazmayı sevdiğim için tablete kalem aldım ama almadan önce çok araştırdım. Aldıktan sonra ilk aşamada zorlanmama rağmen sonrasında çok alıştım. Ama dediğim gibi kalemi çok iyi araştırmak lazım.

Kalem kullanmayı seviyorum. Beyin sağlığına iyi geliyor. Normal kalemin oluşturduğu etkiyi oluşturur mu? O da normal kalem gibi mi yoksa bunun için illa kağıt gibi sürtünmeli, zorlayıcı bir zemin mi olmalı?
Aynı etkiyi bırak daha bile iyisi 😇🤣

Eşimde kalem kullanmayı sevdiği için tabletine kalem almıştı. Sonra istediği sürtünmeli etkiyi vermediği için kağıt etkisi yaratan ekran korucu aldık. Şimdi onunla gayet güzel kullanıyor. Yazma hissi de güzel.

Geri
Yukarı