Tablet önerisi

O

onurr

Ziyaretçi
Bir tablet almak istiyorum fakat fiyat konusunda biraz sorun var. Aslında ucuz tablet israf. Örneğin tanıdıklarımdan biri aldı android 4.1.1 işletim sistemini kaldırmayan sisteme android yüklenmişti. 2. örnek ise tablet yere düştü fakat öyle 2-3 metre değil 15 santimlik bir yerden yere yavaş bir şekilde düştü ve dokunmatiği bozuldu. Biliyorum yere düşmesi tüketici hatası fakat 4.1.1 android işletim sistemi var ve subway surfers gibi oyunları donarak oynatıyor. Ben tableti oyun birazda technopat ' a girerek kullanmayı düşünüyorum. Samsung galaxy tab 3 var ama pek emin değilim çünkü tabletlerde en iyi sistem ve ya işlemci markalarını bilmiyorum. Sorum şu samsung galaxy tab 3 ün versiyonları var. Aralarında ne tür fark var oyunları hangisinde daha akıcı oynarım ve ya hangisini almak daha mantıklı.

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 hakkında kısa bir araştırma yaptım ve gördüm ki 2 çekirdekli işlemciye sahip. Ben sana orta düzey bir tablet olarak bunun yerine 4 çekirdekli olup oyunları akıcı bir şekilde oynatacak ve gayet kaliteli olan Nexus 7'yi öneriyorum, tablette bluetooth ve gps gibi özellikler de mevcut. Ayrıca Technopat'ın Sistem Tavsiyeleri'ndeki Artes Q1003'ü de alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı