Tablet PC USB Tanımama

denizzz

Hectopat
Daha fazla  
Selam.
Bir yazınızda şunları okumuştum.

@SypeR Kardeş anlattıkların yanlış. Ben ilk 10 sefer de yaptım hiç sıkıntı olmuyordu. Şimdi hata verdi. Yapmanız gereken Tablet PC'nizin koruma sistemi olan MDM'yi kapatmak. (Daha sonra açabilirsiniz. Ayrıca bir sıkıntı olmuyor.) MDM'yi Ayarlar>Güvenlik>Cihaz yöneticileri kısmından kapatabilirsin.
Eğer tabletinin ayarlar kısmında güvenlik sekmesi yoksa yapman gereken menüde olan ayarlar simgesinin üstüne basılı tutarak daha sonra en üstteki yuvarlak içindeki ünlem simgeli yere götür. Yani uygulama bilgilerine götür. Oradan verileri temizleye tıkla. Çıkan uyarıya tamam de daha sonra menüden Ayarlara gel güvenlikten halledebilirsin. Bu kadar basit. Hiçbir şey imkansız değildir. Ayrıca internette rahat gezinebilmek isterseniz Google Play'den DNSet'i indirebilirsiniz.

Ancak ben ayarlarda verileri temizle dedim ama temizlenmedi. Bu arada bir yazınızda bu sorun için root attın demiştiniz ama ben rootun tabletleri mahvettiğini duydum. Rica edersem bana rootsuz verileri nasıl temizleyebileceğimi detaylı bir şekilde söyler misiniz? Bu arada tablettim etab5. lLtfen yardımcı olun. Teşekkürler.:utanç:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı