Tablet sisteme bağlandığında "USB aygıtı tanınmadı" hatası

480164

Hectopat
USB ile bağlıyorum, bu uyarıyı alıyorum. Tablette USB hata ayıklama açık.
1682705860098.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İşte o çıkmıyor. O çıksa zaten bitmişti çoktan.

(USB portumda arıza falan yok diğer tabletlerde çıkıyor o bildirim.)

Eğer varsa bağladığın bilgisayarın USB ve disk işareti olan bir portu oluyor. O portu dene. Bir de hata ayıklamayı kapat. İhtiyacın olmadığında sana sorun olur sadece.

Ben de sadece USB işaretli port var. Toplam 2 port ikisi de USB. Hata ayıklamayı kapattım onda aynı durum.

Tableti aç kapa yapar mısın? Bir de yine olmazsa kapat şarja tak şarj olduğunu gör veya görmeden biraz bekle aç. Öyle şarj oluyorsa bu sefer bağlanması lazım. Tab 3 Lite kullanıyordum bende böyle düzeldiği oluyordu şarj probleminin.

Tableti aç kapa yapar mısın? Bir de yine olmazsa kapat şarja tak şarj olduğunu gör veya görmeden biraz bekle aç. Öyle şarj oluyorsa bu sefer bağlanması lazım. Tab 3 Lite kullanıyordum bende böyle düzeldiği oluyordu şarj probleminin.

Hocam şimdi ilk dediğiniz olmadı. İkincisi anladığım kadarıyla kapatacağım şarja takacağım şarj olduğunu gördüğümde mi açacağım?

Hocam şimdi ilk dediğiniz olmadı. İkincisi anladığım kadarıyla kapatacağım şarja takacağım şarj olduğunu gördüğümde mi açacağım?

Evet hocam. Şarj olduğunu görmeyedebilirsin. Şarja tak bekle biraz sonra aç.

Hocam diğer tablette olmuyor onda geliyor dosya mı aktaracaksın falan diye.

Hocam Samsung'un Kies ve Smart Switch adında iki uygulaması var PC de. Kies bayağı eski olduğundan söyledim Kies'i. Bunları bir dener misin? Bunları indirince uyumlu olur belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı