Tablet tavsiyesi

synolse

Centipat
Daha fazla  
Merhaba 15k bütçem var diş hekimliği okuyorum. Önceliğim ders slaytlarını takip edip not almak için bir tablet arıyorum. Günlük kullanımda ise film ve video izlerim sadece. Telefonum Apple olduğu için iPad 9. nesil ve kalemi düşünüyorum. AirDrop kolaylık sağlar diye fikirlerinize ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavyeden not almak isterseniz bunu önerebilirim. Klavye+tablet indirim koduyla birlikte 9200TL. Kalemle birlikte almak isterseniz 10200tl oluyor fakat kalem performansı ipadler gibi iyi değil. Biraz gecikme var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
iPad 9 eski bir cihaz artık, bütçenizini zorlayabilirseniz 18.500e iPad Air 5+ 350 TL ile de stylus kalem almanızı öneririm.

4yıl not alırken sorun çıkartır mı sizce 9. nesil bir iPad Air biraz fazla olur gibime geldi.

Klavyeden not almak isterseniz bunu önerebilirim. Klavye+tablet indirim koduyla birlikte 9200TL. Kalemle birlikte almak isterseniz 10200TL oluyor fakat kalem performansı IPad'ler gibi iyi değil. Biraz gecikme var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sınıfımda bir arkadaşım kullanıyor pek de memnun olmadığını söyledi ben de o yüzden sıcak bakamıyorum tavsiye için teşekkürler yine de.

256 GB almayı düşünmüyorum iCloud kullanıyorum.

4yıl not alırken sorun çıkartır mı sizce 9. nesil bir iPad Air biraz fazla olur gibime geldi.

Sınıfımda bir arkadaşım kullanıyor pek de memnun olmadığını söyledi ben de o yüzden sıcak bakamıyorum tavsiye için teşekkürler yine de.

256 GB almayı düşünmüyorum iCloud kullanıyorum.
Not alırken 5 yıl önce çıkmış bir tablet bile işini görecektir, ama bu paraları veriyorsan Ipad 9'a verme. Diğer işlerinde de işini görmesi ve akıcı bir arayüze sahip olması önemli, Air 5'e bu parayı vermek istemiyorsan, ki bence bir tablete bu kadar para verilmemeli, kesinlikle Matepad 11 veya 11.5 modellerine yönelmeni öneririm.

Hocam hangi konuda memnun değil arkadaşınız?

Hocam bahsettiği kadarıyla uygulama mağazasında bir sorun yaşamıştı bir de yanında iPad kullanan biri olduğu için not uygulaması o kadar pratik değil demişti.

Not alırken 5 yıl önce çıkmış bir tablet bile işini görecektir, ama bu paraları veriyorsan iPad 9'a verme. Diğer işlerinde de işini görmesi ve akıcı bir arayüze sahip olması önemli, Air 5'e bu parayı vermek istemiyorsan, ki bence bir tablete bu kadar para verilmemeli, kesinlikle MatePad 11 veya 11.5 modellerine yönelmeni öneririm.

Peki 9. nesil ve dediğiniz kalem fiyat performans açısından nasıl olur sizce.

Merhaba 15k bütçem var diş hekimliği okuyorum. Önceliğim ders slaytlarını takip edip not almak için bir tablet arıyorum. Günlük kullanımda ise film ve video izlerim sadece. Telefonum Apple olduğu için iPad 9. nesil ve kalemi düşünüyorum. AirDrop kolaylık sağlar diye fikirlerinize ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Huawei MatePad Air'i öneririm.

Hocam bahsettiği kadarıyla uygulama mağazasında bir sorun yaşamıştı bir de yanında iPad kullanan biri olduğu için not uygulaması o kadar pratik değil demişti.

Peki 9. nesil ve dediğiniz kalem fiyat performans açısından nasıl olur sizce.
Dostum benim de aklımda Ipad 9+ stylus kalem alıp 10.500e bu işi kapatmak vardı, Mediamarkta gittim ve Ipad 9'un ederinin asla bu para olmadığını gördüm. Oradaki Matepadlar çok hoşuma gitti ve vergi indirimi ile Matepad 11.5+Klavye+Kılıfını 6500 Tl civarına aldım, yanına kalem de alsam 8.500 ediyor, 128 gb ve 120 hz ekrana sahip. Ipad 9'da hem vergi indiriminden muafsınız, hem güncel olmayan bir cihaz alacaksınız, hem 60 hz ekran hem de 3 gb ram alacaksınız, ayrıca Huaweinin kendi kalemi her halükarda alacağınız bir stylus kalemden iyi performans verecek. Bence önyargılarınızı kırıp Huawei tarafına yönelin, çünkü ben de aynı önyargılara sahiptim.

Geri
Yukarı