Tablet tavsiyesi

Yardımcı olabildiysem ne mutlu, çünkü ben de bir ara gözümü karartıp iPad Pro almayı ciddi bir şekilde düşündüm, ama neredeyse 1/5i fiyatına her işimi görebilecek bir tablet aldım.

Benim de aklıma takılan tek şey 5yıllık bir ömür aramam iPad almayı düşünememe sağlayan o cihazların gerçekten daha uzun ömürlü olduğunu fark ettim yavaşlarsa bu durum cidden can sıkıcı olabilir siz ne kadardır kullanıyordunuz tableti hızında bir değişiklik oldu mu hiç.

Benim de aklıma takılan tek şey 5yıllık bir ömür aramam iPad almayı düşünememe sağlayan o cihazların gerçekten daha uzun ömürlü olduğunu fark ettim yavaşlarsa bu durum cidden can sıkıcı olabilir siz ne kadardır kullanıyordunuz tableti hızında bir değişiklik oldu mu hiç.
5 Gün önce aldım, böyle bir sorununuz olmasın, 8 gb ram ve Snapdragon 7 Gen 1 var içinde, 5 yıl sonra sizi üzeceği en fazla şey oyunlar olur, diğer hiçbir işleminizi etkilemez. Ipad 9 şu an bile stabil bir şekilde çalışmıyor, 3 gb ram şu an için günü kurtarsa da Ipadler için standart minimum 4gb ram oldu artık, Tüm yeni modeller 8 gb olarak çıkıyor. İleride size sorun çıkartacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı