Tablete Film Atılmıyor

berffynr

Decapat
Merhabalar, benim okuldan verilen bir tabletim var ona yazılım attım normal tablet gibi kullanıyorum fakat usb kablosu bulamıyorum. Evdekileri taktığımda sadece şarj oluyor büyük ihtimalle elimdeki kablolar veri aktarımı desteklemiyor. Ben tabletime nasıl film yükleyebilirim? Sahile gidip film izlemek istiyorum fakat aklıma bir şey gelmedi. 2-3 GB dosyayı nasıl aktarabilirim?

İndirebilirsiniz, SD karta yükleyip o kartı sonra tablete takarsınız ya da OTG kablosu alıp USB belleğinizi tablette kullanırsınız.

Micro USB flash bellekler mevcut. Belki onunla yapabilirsiniz.

Teşekkür ederim cevaplarınız için, yarın için istiyordum o yüzden bir ürün almam mümkün değil kısa sürede :(

Google Drive kullanabilirsin, Bluetooth olabilir, Wi-Fi Direct ile aktarabilirsin eğer destekliyor ise. Aklıma başka çözüm gelmedi. USB ile bir fikir aklıma gelmedi.

Drive üzerinden tekrar mı tablete indirmem gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı ağ üzerinden şuradaki rehberi izleyerek paylaşım yapabilirsiniz:

Ya da hiç kullanmasam da AirDroid gibi uygulamalar vardı, ne kadar güvenilirler bilmiyorum ama araştırabilirsiniz. Şu senaryoda en pratik çözüm lokal ağdan paylaşım gibi görünüyor.

Drive da mantıklı ancak düşük upload hızlarıyla filmi yüklemek çok uzun sürer.

Ya direkt tablete indirirsiniz ya da Drive üzerinden internete bağlanarak izleyebilirsiniz.
Ev dışında olacağımdan dolayı internet erişimim yok temel sorun bu aslında.

Google Drive uzun sürebilir ama bence mantıklı bir çözüm denemelisiniz.
Evet sanırım onu deneyeceğim bir çözüm bulamazsam
Aynı ağ üzerinden şuradaki rehberi izleyerek paylaşım yapabilirsiniz:

Ya da hiç kullanmasam da AirDroid gibi uygulamalar vardı, ne kadar güvenilirler bilmiyorum ama araştırabilirsiniz. Şu senaryoda en pratik çözüm lokal ağdan paylaşım gibi görünüyor.

Drive da mantıklı ancak düşük upload hızlarıyla filmi yüklemek çok uzun sürer.
Attığınız sayfadakini beceremem pek sanırım ama AirDroid mantıklı geldi. Yüksek boyut transferi ypaıyor mu acaba?

Son düzenleme:
Attığınız sayfadakini beceremem pek sanırım ama AirDroid mantıklı geldi. Yüksek boyut transferi yapıyor mu acaba?
Şimdi baktım da ücretsiz sürüm için boyut sınırlamalarından bahsedilmiş. Alternatif olarak AirMore adında bir uygulama buldum. Herhangi bir kısıtlamaya da rastlamadım. Güvenliğinden emin değilim ama, biraz araştırmak gerek.

Geri
Yukarı