Tablete koyulan kilit şifresini bulma

Onu bulmanın yolu vardır ancak, Baskıcı ailenin bir çözümü yoktur.
Baskıcı aile değil de cidden tabletten dersleri notlar düştüyse çözüm olarak böyle bişey yapıyor olabilirler. Dozun da kullanırsa ailesi bişey demez bence. Madem diyecekler neden aldılar o zaman. Şifre koymalarının bi sebebi vardı mutlaka.

Nasıl parmak izlerinden buluyorsun merak ettim. Yağlı elleriyle mi şifre koydular. 😂

Hayır öyle değil. İlk önce ekranı silceksin. Parmağını desen kilidini açmak için ekrana sürtüyorlar. Leke veya iz kalıyor. Onlarla kolayca açıyorsun. Ama sayı veya klavyeden bir şifre ise zor.

Hocam tableti silin, tertemiz olsun ama. Sonra şifreyi bilen kişi girsin siz bakın ya da bakmayın. Tablette leke kalır. Işığa tutun tableti leke gözükür. Bir ara öyle yapmıştım. :D

@AlphaBeta1 benim kafadansın amirim. :D

Arkadaşlar babam, annem tablete oturmayayım diye sürekli şifre koyuyor. Onu bulmamın bir yolu var mı?
Pek sanmıyorum ama tabletinizde parmak izi okuyucusu veya yüz tanıma varsa desenden ayrı birde parmak izi ekleyebilirsiniz. Benim telefonumda hem desen hemde parmak izi okuyucusu var ikisinide koydum. Parmak izinizi tablete okutun desen yerine parmağınızı okutarak açın fark eden olmaz.

Bilgisayarın varsa TWRP yüklemelisin tablete. Ama tabletin root erişimi açık olmalı diye biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisyararın varsa TWRP yüklemelisin tablete. Ama tabletin root erişimi açık olmalı diye biliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Root zaten TWRP'den yükleniyor ama TWRP yüklemek içinde Bootloader kilidi açılması gerekiyor diye biliyorum ve bu da cihazı sıfırlıyor.

Geri
Yukarı