Tablete Oyun Yükleme Sorunu

retrower

Kilopat
Arkadaşlar Samsung Galaxy Note 10.1 Android 4.3 olan tabletime oyun atmaya çalışıyorum ama bir türlü olmuyor.
Oyunun bir apk birde obb dosyası var.

Normal bir oyun atma şekli tabletteki android / obb klasörünü bulup buraya hem apk yi hem obb dosyasının atılıp apk ya basıp oyunun kurulmasıdır. Fakat 2 sorunum var :

* Obb klasörü içerisine dosyayı atmaya çalıştığımda " kopyalanamıyor aygıt yanıt vermeyi durdurmuş ya da aygıtın bağlantısı kesilmiş olabilir. >kopyalamayı durdur. >Bu dosyayı atla " şeklinde bir hata geliyor. Hatta şunun aynısı :
p8kpp.png

Bu sorunun aynısı Ta bu konudaki gibi bir arkadaşta da mevcutmuş. Sorun tıpa tıp aynı ama çözüm farklı.
Burada arkadaş ES Dosya yöneticisiyle birşeyler yapmamı istemiş ama denememe rağmen olmuyor. Ya da ben yanlış yapıyorum çünkü bir türlü oyunu yükleyemedim.

* İkinci sorun ise herhangi bir oyunu yine bu tür bir şekilde yüklediğimde bana oyunun boyutu kadar download yaptırması. Yani örn : fifa 2014 oyunu 1.2 gb ve oyunu yüklediğimde ve aça tıkladığımda 1.2 gb lık indirme yapıyor. Bu diğer oyunlarda da geçerli.

Sizlerden isteğim, öncelikle tablete nasıl oyun yükleneceği / apk ve obb dosyalarıyla ne yapılması gerektiği / ve yukarıda yazdığım sorunların çözümü.

Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı