Tablete vurunca bozuldu

Oyun oynarken sinirlenip ekrana vurdum ekran kapandı ama ses var bildirim, şarj ışığı falan yanıyor. Tuşlara basıyorum titreşim oluyor ancak ekran gelmiyor. Ekranda çizik dahi yok sorun ne olabilir?

Geçmiş olsun. Arkadaşların dediği gibi iç ekran gitmiştir. Umarım yaptırınca tekrar yapmazsın. Çok yaşanıyor bu durumlar yazık günah valla.

Merhaba,

Kişisel eşyalarınıza biraz önem verin ondan sonra uğraşıyorsunuz boşa masraf oluyor.

Tabletin kendisi 10-17 bin arası.
Yaptığım hatanın ben de farkındayım zaten. O anki sinir ile olmuş bir şey, yapabileceğim bir şey yok.

Tamirciden tamirciye değişir. Ama ortalama 2000 ila 3000 TL arası bir şey derler.
Bu arada dokunmatik çalışıyor :D İç ekran kırılsa çalışır mıydı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptığım hatanın bende farkındayım zaten. O anki sinir ile olmuş bir şey yapabileceğim bir şey yok.

Bu arada dokunmatik çalışıyor:D iç ekran kırılsa çalışır mıydı?

Ekran ile dokunmatik farklı şeyler. Dokunmatik ekranın üstünde yer alır. Aslında onun da hasar alması lazım çatlaması gibi. Ama o anki darbe ile sadece ekran da hasar alabiliyor. Yapacak bir şey yok. Ders niteliğinde olur. Umarım daha fazla pahalıya patlamaz.

Dürüst olayım senin yerinde olsam tanımadığım tamirciye götürmem bu tableti. Tamir etmek dışında her şeyi yapıyorlar affedersin. İyi yıldızlı olanlar da aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı