Tableti ekran olarak kullanmak için yazılım önerisi

kursatsrm

Hectopat
Selamlar, eski bir tabletim var. İş yerinde standın üzerine ekran olarak bu tableti kullanmak istiyorum. Tableti bilgisayardan kontrol edebileceğim program önerebilir misiniz?

Selamlar, eski bir tabletim var. İş yerinde standın üzerine ekran olarak bu tableti kullanmak istiyorum. Tableti bilgisayardan kontrol edebileceğim program önerebilir misiniz?
Tableti bilgisayardan mı kontrol etmek istiyorsunuz, yoksa tableti bilgisayar ekranı olarak mı kullanmak istiyorsunuz?

Uygulama bulmadan önce kaliteli bir usb kablosu olduğuna ve usb soketlerinin sorunsuz olduğuna emin olmanızı öneririm. Ve bir de tabletinizin nasıl olduğuna bir bakın işlemci, ram, hafıza falan.

2. ekran olarak kullanmak istiyorsunuz olarak yorum yapacağım:
Geçenlerde iPad 2'mi boş durmasın bi işe yarasın diye 2. ekran yapayım dedim ve ben de birçok uygulamaya bakındım. Splashtop Wired XDisplay en akıcısıydı. USB ile bağlantı kuruluyor. Ama biraz işlemciden yiyor, işlemci bazlı oyunlar oynadığımda oyun arada takılıyor.

Uygulama bulmadan önce kaliteli bir usb kablosu olduğuna ve usb soketlerinin sorunsuz olduğuna emin olmanızı öneririm. Ve bir de tabletinizin nasıl olduğuna bir bakın işlemci, ram, hafıza falan.
Şöyle açıklayayım. Stant altında bilgisayarım var. Müşterilerimin ekranı görme olanağı yok. Ama görmeleri gereken bazı bilgiler var. Örneğin qr kod, e-posta adresim, satın aldıkları ürün vs. Alttaki bilgisayardan üstteki tablet ekranı kontrol etmek istiyorum

Duet Display uygulaması ile ekranın bir kısmını tablette görüntüleyebiliyorsun ama ücretli uygulama. Msi bilgisayarlarda var ama para ödemeniz gerekiyor üyelik için.

Geri
Yukarı