Tableti hangi amaçla alıyorsunuz?

Fatih_42

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Tablet kullananların amaçlarını merak ettim. Gerçekten işlevseller mi? Ben seneye KPSS sınavına gireceğim. Orada burada şurada yani her yerde YouTube üzerinden ders videoları izlemek istiyorum. Laptop var fakat her yere götürmek zahmetli olur. Telefon var fakat ekranı küçük geliyor ders için. Ekranı küçük olmayacak ama taşınması da kolay olacak bir cihaz arıyorum ve aklıma da direk tablet geldi. Alırsam iPad modellerinden birini alacağım. Siz ne amaçla kullanıyorsunuz? Bana tavsiye eder misiniz?

Zamanında almıştım küçüktüm tabii ki inanın hiçbir yararı yok telefon gayet yeterli tablet neden alıyorlar bende anlamıyorum çizim vs yapıyorsan alınırda onun dışında alınmaz diye düşünüyorum.

Alırsam video izlemek için alırım büyük ihtimalle, telefondan gerçekten izleyemiyorum ekran AMOLED filmi açıp ekranı 2K yapıyorum telefonu övmekten filmi izleyemiyorum.

Merhabalar. Tablet kullananların amaçlarını merak ettim. Gerçekten işlevseller mi? Ben seneye KPSS sınavına gireceğim. Orada burada şurada yani her yerde YouTube üzerinden ders videoları izlemek istiyorum. Laptop var fakat her yere götürmek zahmetli olur. Telefon var fakat ekranı küçük geliyor ders için. Ekranı küçük olmayacak ama taşınması da kolay olacak bir cihaz arıyorum ve aklıma da direk tablet geldi. Alırsam iPad modellerinden birini alacağım. Siz ne amaçla kullanıyorsunuz? Bana tavsiye eder misiniz?
Yıllar önce kuzenimin arkadaşı bize hediye etmişti bir tablet. Tabii yıllar geçince aşırı eskidi. Sesi düzgün çıkmıyor, sesi çok düşük, 480p videolarda kasıyor hatta hiçbir şey yapmasan bile kasıyordu. Ama eskiden hem video hem oyun için çok kullanışlıydı. Ders için istiyorsan alabilirsin. Ama düzgünce araştırma yap. Ben bilmiyorum pek. Fakat bilenler vardır mutlaka. Başka bir konu açabilirsin bu konuda.

Yeni konular

Geri
Yukarı