Tableti monitör yapmak mümkün mü?

• Konuyu başlatan RGG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 143

RGG

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-gigabyte gtx 1660 ti oc edition
-gigabyte b450m s2h
-amd ryzen 5 3600
-corsair vengeance 8x2 16 gb ram
-thermaltake t25g tempered glass full airflow edition.
-850w psu (kasaya dahil)
-seagate skyhawk 1tb hdd
-kioxia 512 gb m.2 ssd (windows 10 yüklü)
-thermaltake işlemci fanı
-Viewsonic 24' 144hz monitör
-rampage rgb gaming Türkçe-Q klavye
-Rampage gaming kulaklık
-rampage smx g63 siyah gaming mouse
-dünya haritası XXL mousepad
-Cat-6 ethernet
Meslek
Öğrenci
Hocam merhaba, benim arkadaşın monitörü satmışlar kasa duruyor. Tabletini monitör olarak kullanabilir mi? Tek bir şart var uygulamalı değil de dönüştürücü ile falan bağlasak HDMI'ı çalışır mı? Televizyona bağlaması da yasakmış yani sadece kablolama ve tablete uygulama indirerek onu kullanabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhaba, benim arkadaşın monitörü satmışlar kasa duruyor. Tabletini monitör olarak kullanabilir mi? Tek bir şart var uygulamalı değil de dönüştürücü ile falan bağlasak HDMI'ı çalışır mı? Televizyona bağlaması da yasakmış yani sadece kablolama ve tablete uygulama indirerek onu kullanabilir mi?

Olmaz tableti söküp ekrana dönüştürücü takması lazım eğer uygulama ile isterseniz spacedesk kablolu olarak desteliyor USB ile en düşük gecikmeyi alabilir.

Merak ettiğim dönüştürücü ile falan direk bağlayabilir miyiz HDMI'ı.

Merak ettiğim dönüştürücü ile falan direk bağlayabilir miyiz HDMI'ı.

Tabletinizdeki HDMI ya da görüntü aktarımı için hangi port varsa o dışarıdan görüntü almak için dizayn edilmiş bir port değil. Dışarıya (başka bir ekrana) görüntü vermek için üretilmiş bir OUT çıkış portu.

O yüzden dediğiniz şeyi dönüştürücüyle kabloyla falan yapamazsınız. Sadece capture card ile dolaylı olarak yapabilirsiniz ama gecikme olacağı için herhangi bir tat alamazsınız böyle bir kullanımdan.

Peki Spacedesk'i nasıl kuracağız görmeden. Kendim kullanıyorum onda sıkıntı yok ama PC'ye bağlama sıkıntı.

Geri
Yukarı