Tabletlerin fiyatları üniversite sınavından sonra artar mı?

hllexe

Zeptopat
Daha fazla  
Malum üniversite sınavından sonra çoğu insan üniversitede kullanmak için tablet veya PC bakacak. Benim aklıma takılan şey şu. İnsanlar alıyor diye fiyatı mı artar yoksa üniversite zamanı ya da karne zamanı geldiği için indirimler ve kampanyalar mı başlar? Fikirlerinizi bekliyorum.

Malum üniversite sınavından sonra çoğu insan üniversitede kullanmak için tablet veya PC bakacak. Benim aklıma takılan şey şu. İnsanlar alıyor diye fiyatı mı artar yoksa üniversite zamanı ya da karne zamanı geldiği için indirimler ve kampanyalar mı başlar? Fikirlerinizi bekliyorum.
Dolara ve alacağınız modele bağlı. Şahsen Samsung tarafında S9FE nin 11-11.5k bandından yukarı çıkacağını sanmıyorum.

İndirimin başlayacağını düşünüyorum.
Ama yine de ümitli değilim :D

Dolara ve alacağınız modele bağlı. Şahsen Samsung tarafında s9FEnin 11-11.5k bandından yukarı çıkacağını sanmıyorum.

Aklımda iki model var. Birbirinden bayağı uzak ama Huawei MatePad 11 2023 ve Samsung Tab S8 Ultra. MatePad'ı alıp universiteyi cıkarsın yeter kafasına giriyorum bazen. Bazen de almışken güzel bir şey alayım diyorum aşırı kararsızım.

Geri
Yukarı