Çözüldü Tablette boot.img dosyası yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bendy00

Decapat
Daha fazla  
Sorunu çözebilir misiniz? ROM editleyeceğim ama img yi bulamadım.

1689353877190.png

Çözüm
Aldığınız ekran görüntüsünde dosya hâlâ ZIP dosyasının içinde. Evvela o resmini attığınız dosyayı ZIP'ten çıkarmanız gerekiyor. Üzerine basılı tutup dışarı kaydırdığınızda yapmış olursunuz.

MD5 dosyası o. Yani ilk indirdiğiniz dosya dosya.zip iken bu da dosya.md5 dosyası. Şimdi bunu da çift tıklayıp WinRAR ile açıp içinden istediğiniz dosyası çekebilirsiniz.

WinRAR ile MD5 dosyasını açamayabilirsiniz. Eğer açamazsanız 7z programını kullanabilirsiniz.

Hatta ben sizin için yapıp upload ettim. Samsung Galaxy Tab 3 Lite için boot.img dosyasını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
1689404839725.png

Aldığınız ekran görüntüsünde dosya hâlâ ZIP dosyasının içinde. Evvela o resmini attığınız dosyayı ZIP'ten çıkarmanız gerekiyor. Üzerine basılı tutup dışarı kaydırdığınızda yapmış olursunuz.

MD5 dosyası o. Yani ilk indirdiğiniz dosya dosya.zip iken bu da dosya.md5 dosyası. Şimdi bunu da çift tıklayıp WinRAR ile açıp içinden istediğiniz dosyası çekebilirsiniz.

WinRAR ile MD5 dosyasını açamayabilirsiniz. Eğer açamazsanız 7z programını kullanabilirsiniz.

Hatta ben sizin için yapıp upload ettim. Samsung Galaxy Tab 3 Lite için boot.img dosyasını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
1689404839725.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

WinRAR ile MD5 dosyasını açamayabilirsiniz. Eğer açamazsanız 7Z programını kullanabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1862674

Çok teşekkür ederim.

Samsung yazılımı sanırım.
MD5 dosyasını açmanız lazım. İçinde System. İmg boot. İmg gibi dosyaları bulabilirsiniz.

Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın cevap verdiğiniz için teşekkür ederim arkadaş boot.İmg atmış bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı