Tabletten mining yapılır mı?

Benim Android bir tabletim var. Ondan mining yapabilir miyim? Merak etmeyin zaten öyle büyük paralar kazanma gibi bir halim yok.
Öneriler için teşekkürler.
Etherium mining yapamazsınız. Crytotab ile yaparsınız. Ama oda hiç bişey kazandırmaz desem yalan olmaz. Canavar gibi bilgisayarım var. Onla Crytotab de yapıyorum. Hala 1 doları zor aldım :D
(Galiba 2 ay geçmişti?) Yani yapsan da çok sabır ister ve tableti zorlamadan bırakmaz. Benim işlemci Crytotab yaparken 87 dereceyi gördü stok fanla. %100 kullanım yapıyor.
İşlemci ; AMD Ryzen 5 3600X

Ethereum mining yapamazsınız. Crytotab ile yaparsınız. Ama oda hiçbir şey kazandırmaz desem yalan olmaz. Canavar gibi bilgisayarım var. Onla Crytotab de yapıyorum. Hala 1 doları zor aldım :D
(galiba 2 ay geçmişti?) yani yapsan da çok sabır ister ve tableti zorlamadan bırakmaz. Benim işlemci Crytotab yaparken 87 dereceyi gördü stok fanla. %100 kullanım yapıyor.

Hocam zaten Cryptotab kullanıyordum ben hani daha farklı bir coin kazanabileceğim var mı diye sordum.
Bende şu anda toplam 2 dolar kazanmış bulunmaktayım.
Tabletide o kadar zorlamıyor bu arada sizin PC nasıl 87 dereceyi gördü anlamadım.
Yani kazandığım BTC'yi farklı coinlerede çevirebilirim fakat o zaman komisyon alınıyor.

Tabletide o kadar zorlamıyor bu arada sizin PC nasıl 87 dereceyi gördü anlamadım.
Aslında 100 kullanım yapıyor. Bilgisayarlar tabletlere göre daha güçlü ve soğutma anlamında daha avantajlı olduğu için bilgisayarları zorluyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı