Tacizden ne kadar ceza alınır?

Suçla ne alakası var çocuk büyük ihtimalle mağdur duruma düşmüş. Sosyal medyada sevgilisiyle cinsel konuşmalar yapmıştır normal olarak kız da ayrılınca falan çirkeflik yapıp böyle bir pisliğe başvurmuş ne yapsın çocuk.

Allah'ım sonunda beni anlayan biri.

Dostum madem yaptığın şey iyi olmayan bir şey ve bunu biliyorsun neden yaptın? Ben insanları direkt yargılamayı sevmem o yüzden direkt seni suçlu görmeyeceğim fakat yaptığın şey gerçekten bir taciz ise alabileceğin cezayı alman dileğiyle. Bu arada Türkçe eğitimi al.

Nerdem bileyim daha çocuğum ergenlik aklı bir havalr falan işte kendini bir şey sanmalar düşündükçe utanıyorum.

Dostum madem yaptığın şey iyi olmayan bir şey ve bunu biliyorsun neden yaptın? Ben insanları direkt yargılamayı sevmem o yüzden direkt seni suçlu görmeyeceğim fakat yaptığın şey gerçekten bir taciz ise alabileceğin cezayı alman dileğiyle. Bu arada Türkçe eğitimi al.

Hayır gerçekten taciz etmedim karşı taraf sevgilimdi ve kendisi de bunu yapmayı kabul etti ama beni suçlu gösterecek kısımları kanıt olarak kullandı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer yazılı şekilde anlaştıysanız, Instagram gibi şirketler dava gibi süreçler için log kayıtlarını tutuyor. Mahkeme dosyasına eklenmesini talep edebilirsin. Takibi bu dediğim masumsan geçerli olabilecek bir durum.

Hesabıma geri giremiyorum. Girebilsem yapacağım.

Allah'ım sonunda beni anlayan biri

Nerdem bileyim daha çocuğum ergenlik aklı bir havalr falan işte kendini bir şey sanmalar düşündükçe utanıyorum

Hayır gerçekten taciz etmedim karşı taraf sevgilimdi ve kendisi de bunu yapmayı kabul etti ama beni suçlu gösterecek kısımları kanıt olarak kullandı

Elindeki kanıtları kullan sende o zaman.

Hesabıma geri giremiyorum. Girebilsem yapacağım.
Mahkeme kararıyla hesap bilgilerine ulaşılır merak etme.

Hesabıma geri giremiyorum gire bilsem yapacağım.

Senin delil sunmanı gerektirecek bir durum yok ki.

Başvurudan sonra Instagram bilgileri sağlayacak. İfadende masum olduğunu ve kanıtlayabileceğini, sonrasında hesap durumunu anlat. Onlar senin dava dosyasındaki kişi olduğunu doğrularsa bilgileri mahkemeye kendileri sunarlar.

Başvuruyu mahkemeye yapacaksın, Instagram hiçbir şekilde sana veri sağlamaz.

Allah'ım sonunda beni anlayan biri

Nerdem bileyim daha çocuğum ergenlik aklı bir havalr falan işte kendini bir şey sanmalar düşündükçe utanıyorum

Hayır gerçekten taciz etmedim karşı taraf sevgilimdi ve kendisi de bunu yapmayı kabul etti ama beni suçlu gösterecek kısımları kanıt olarak kullandı

Eğer gerçekten dediğin gibiyse Mahkeme'de Instagram'dan verilerin talep edilmesini isteyin onlar halleder zaten. Ayrıca karşı taraf sadece haklı olduğu yerleri kanıt olarak gösterdiyse oda suç diye biliyorum. Yani tüm mesajları göstermesi gerek diye biliyorum.

Başvurudan sonra Instagram bilgileri sağlayacak. İfadende masum olduğunu ve kanıtlayabileceğini, sonrasında hesap durumunu anlat. Onlar senin dava dosyasındaki kişi olduğunu doğrularsa bilgileri mahkemeye kendileri sunarlar.

Hayır doğrulamayacak öyle bir şey olmadı kızın amcaları polis abisi asker ve kız mesajları SS almış kanıt diye vermiş.

Yarın oraya gidip verileri talep edeceğim yüreklendirdin sağ ol adamsın Allah razı olsun.

Konuşmanın tamamının böyle olmadığını söyleyerek mahkemeden Instagram'daki mesajlaşma kayıtlarına ulaşma talebinde bulun. Bu mesajlaşmaya rağmen hala suçlu bulunuyorsan da en fazla hapse ya da ıslah evine girersin kasma bu kadar kendini her şey olacağına varır.

Geri
Yukarı