Tahhütsüz kablo TV + internet servisi önerisi

yu ef yu key

Hectopat
Kilis'te taahhütsüz ve AKN'siz olması çok önemli olmak üzere, bu şekilde bir hizmet veren firma var mı? Diğer arkadaşların faydalanması adına bulunduğunuz diğer kıyı köşe illeri ya da genel olarak bulunduğunuz ve memnuniyet duyduğunuz firma ve kampanyaları da yazabilirsiniz. Ama önce benim dert çözülürse sevinirim. Kablo net, devletin girişi mi, yüz tane site açmış Google'de, yüz farklı no'dan erişim var ama hiçbiri Kilis'te hizmet vermiyor. Bilmiyorum aynı kurumsa büyük rezalet, farklı kurumlar, firmalar ise yine saçmalık ama her yeri işgal edip hizmet verememek de ne bileyim. Sonuç olarak derdimi çözerseniz mutlu olurum.

Mevcut aboneliğim: 100 Mbps'lik TürkNet abonesiyim. (VDSL kadar hız alabiliyorum şimdilik max)
mevcut modemim: ADSL desteği var en fazla dolayısı ile 16 Mbps kullanabiliyorum. Ama uygun bir kampanya veya firma yakalarsam yükseltebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı