Çözüldü Takas bekleme süresi kalkmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xMrlySafe

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
Steam'i çok uzun süredir kullanıyorum 5 dolarlık şart yok, e-posta adresi doğrulandı, şu anda mobil doğrulayıcı kullanıyorum. Yani benim bildiğim kadarıyla takas bekleme süresinin olmaması için gereken her şeyi yaptım. Ama en az 7 gün bekletiyor. Ne yapmam gerekiyor?

Not: Mobile Guard'ı dün yeni telefona geçirdim.

Çözüm
Merhaba.
Steam'i çok uzun süredir kullanıyorum 5 dolarlık şart yok, e-posta adresi doğrulandı, şu anda mobil doğrulayıcı kullanıyorum. Yani benim bildiğim kadarıyla takas bekleme süresinin olmaması için gereken her şeyi yaptım. Ama en az 7 gün bekletiyor. Ne yapmam gerekiyor?

Bekleyeceksiniz.
Merhaba.

Bekleyeceksiniz.

Çözüm

O zaman 7 gün beklemeniz gerek.

"Yeni Yetkilendirilmiş Cihaz

Eğer önceden Steam Guard (e-posta koduyla girişin onaylanması) tarafından yetkilendirilmemiş bir cihaz üzerinden Steam'e giriş yaparsanız, bu cihazda 7 gün boyunca hem takas yapamaz hem de Topluluk Pazarı'nı kullanamazsınız. Hâlihazırda en az 7 gün boyunca yetkilendirilmiş durumda olan diğer cihazların herhangi birinden takas yapmanız ya da Topluluk Pazarı'nı kullanmanızda herhangi bir engel yoktur."

Son düzenleme:
Merhaba.

Steam mobil guardı taşımak 2 ila 7 gün arasında güvenlik için bazı yasaklamalar ve kısıtlamalar veriyor. Bunları kaldırmanın tek yolu beklemek.

Öğelerde bulunan 7 günlük bekleme süresinden mi bahsediyorsunuz tam olarak?

• Oyun içinden ya da topluluk pazarı'ndan satın alınan öğeler envanterinizde öğenin üzerinde belirtilen tarihe kadar takas edilemez veya Pazar'a konamaz.

CS:GO skinleri her güvenlik açık olmasına rağmen 7 gün bekleme süresi alıyor. Belki yanlış hatırlıyorumdur ama galiba eskiden bunlar açıkken bekletmiyordu. Her güvenlik açıkken yine de bekletiyorsa bilgilendirirseniz çok iyi olur.

Steamin bu güvenlik işinin suyu çıktı.
İndirimde oyun almak için 40 TL'lik skin satışa koydum. Bekleme süresi 7 gün.
Dolar karşılığı 1,5 dolar falan yani.
Ama bekleyeceğiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı