Take- Two; GTA 5 ve RDR2'nin güncel satış sayısını açıkladı, GTA Trilogy DE gerçekten mobile geliyor

2024 GTA 6 Çıkar ve DNZY: GTA San Andreas'ın GTA 6'dan Daha iyi olmasının 10 Sebebi!

Şu GTA 6 güzel çıksında başka bir şey istemiyorum herkes bekliyor büyük bir oyun olacak

Herkes haritanın çok büyük olacağını düşünüyor. (Ben dahil.) 300 GB olacak büyük ihtimalle😔.Bir de düşünün o ekran kartlarımız, laptoplarımız nasıl kaldıracak o açık dünyayı, grafikleri siz düşünün artık

Arkadaşlar GTA 6 çıksa bile Türkiye şartlarında alamayız, maksimum korsan.

Dolar o zamana 50 olursa, oyun da 100 dolar olsa. 5000 lira

Kaldıracak bilgisayar olacak mı bakalım, grafikler bayağı gelişmiş olacakmış öyle diyorlardı.

Açık dünya da etkiliyor diye biliyorum.

Son düzenleme:
Herkes haritanın çok büyük olacağını düşünüyor. (Ben dahil.) 300 GB olacak büyük ihtimalle😔.Bir de düşünün o ekran kartlarımız, laptoplarımız nasıl kaldıracak o açık dünyayı, grafikleri siz düşünün artık

Dolar o zamana 50 olursa, oyun da 100 dolar olsa. 5000 lira

Açık dünya da etkiliyor diye biliyorum.
Oyun en FAZLA 80 dolar olur büyük ihtimalle 70 dolardan çıkar 100 dolar abartı bence Gta 6 300 Gb olamaz en fazla 230 Gb olur büyük açık dünya oyunları bile 170 Gb yoktur 300 Gb imkansız gibi

Oyun en FAZLA 80 dolar olur büyük ihtimalle 70 dolardan çıkar 100 dolar abartı bence GTA 6 300 GB olamaz en fazla 230 GB olur büyük açık dünya oyunları bile 170 GB yoktur 300 GB imkansız gibi

Harita alanı fazla diyorlar, SÖYLENTİLERE GÖRE GTA 5'in harita alanının 3 katı diyorlar
Bina, yapı oranı GTA 5'ten fazla olursa peki?

Oyun en FAZLA 80 dolar olur büyük ihtimalle 70 dolardan çıkar 100 dolar abartı bence Gta 6 300 Gb olamaz en fazla 230 Gb olur büyük açık dünya oyunları bile 170 Gb yoktur 300 Gb imkansız gibi
Call of Duty bile ben son oynadığımda 200GB'dı. GTA 6'nın 300GB olma ihtimali var.

Harita alanı fazla diyorlar, SÖYLENTİLERE GÖRE GTA 5'in harita alanının 3 katı diyorlar
Bina, yapı oranı GTA 5'ten fazla olursa peki?
3 katı değil 2 katı diyorlar bina yapı oranı zaten Gta 5’e göre fazla olacak ama 300 Gb abartı taş çatlasa 250 Gb isterler büyük ihtimalle 220 Gb felan olur

Call of Duty bile ben son oynadığımda 200GB'dı. GTA 6'nın 300GB olma ihtimali var.
Bence maks 250 olur cod oyunlarını biliyorum 200 Gb felan istiyorlar ama 300 biraz fazla gibi

Geri
Yukarı