Takım değiştirmek beni kötü gösterir mi?

Babam kızıyor devamlı Fener havlu atıyor çünkü. Trabzon şansını tepti. Galata ile Fener havlu atmada yarışıyorlar. Takım tutma sadece takip et. Kendine bak sadece.

Arkadaşlar merhaba. Ben koyu bir trabzonspor taraftarıydım bu güne kadar. Takımdan soğudum, 30-40 yıldır şampiyon olamıyoruz. Herkes dalga geçiyor, artık resmen taştım. Doğarken giydiğim ilk kiyafet trabzonspor forması oldu. Beşiktaş'lı olmak istiyorum. İnsanlara kötü gözükür müyüm?

Cinsiyetini bile değiştirebilirsin kimse karisamaz karar senin. Belli ki disardan baski hissediyorsun ki burada böyle bir soru sordun. Kim sana baski hissettiriyorsa o kişiyi karşına al ve adam gibi konuş tavsiyemdir.

Ne alaka şimdi Cinsiyet konusu. Lut kavmini örnek veriyim. Değiştirir tabi ama verdiğim örneğe girer. Takım falan tutmayın. Sadece takip edin yeter. Zaten takımların çoğu iflastan beter halde.

Ne alaka şimdi Cinsiyet konusu. Lut kavmini örnek veriyim. Değiştirir tabi ama verdiğim örneğe girer. Takım falan tutmayın. Sadece takip edin yeter. Zaten takımların çoğu iflastan beter halde.
Arkadaş ikisinin de kendi tercihi olduğunu söylüyor. Basit bir örnekti sadece. Kalanında katılıyorum. İnsanlar maçları zevk alıp eğlenmek için takip etmiyor. Ölüm kalım meselesine çeviriyorlar resmen. Bu kadar abartmaları can sıkıcı.

Benim anne tarafım GS'li. Baba tarafı BJK'li. Baba tarafı beni BJK'li olarak büyüttü ama ben GS'li oldum. Böyle bir soru paylaştım ve bana dönek dediler. Anne tarafı GS'li, ben GS'li olsam nasıl döneklik olacak anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı