Takim elbise onerisi

269184

Hectopat
Daha once hiç takim elbise almadim. Artik imajima dikkat ettigim için takim elbise giymeye karar verdim. Hangi siteden hangi takim elbiseyi hangi olculerde sparis vermeliyim bilmiyorum. Ilk etapta maksimum bütçem 400.

Daha once hiç takim elbise almadim. Artik imajima dikkat ettigim için takim elbise giymeye karar verdim. Hangi siteden hangi takim elbiseyi hangi olculerde sparis vermeliyim bilmiyorum. Ilk etapta maksimum bütçem 400.

Pantolon vs. bir şekilde internet üzerinden satın alınır ama takım elbise internet üzerinden satın alınabilecek bir ürün değildir.
Marka marka gezip kumaşların kalitelerini görmen gerekiyor.
Sadece kuru temizleme olanı var sadece %100 pamuğu olanı var... Gidip kendin bizzat bakman lazım.

Yardımcı olabilirim. Fakat ne tür bir şey arıyorsun? Renk tercihlerin neler? Açık-koyu? Pantolon için bol paça mı yoksa fit kesim mi? Gibi soruları kendinize göre yanıtlayın ilk önce. Ya da Trendyol dan Altınyıldız Classics sayfasına gir takımlara bak. Hoşuna giden muhakkak olur. Ona göre yorum yapılır.

Kığılı gibi markalardan indirime girince alabilirsin. Ömürlük bir şey alamazsın ama ara sıra giymelik pamuklu bir takım alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı