Takım Elbiseli Oyuncu Hayatını Kaybetti!

GoofBro

Kilopat
2017-2019 yıllarında sık sık gördüğümüz Han Kanal ve ekibindeki Teo yani Takım Elbiseli Oyuncu kalp krizi sonucu hayatını kaybetmiştir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
2017-2019 yıllarında sık sık gördüğümüz Han Kanal ve ekibindeki Teo yani Takım Elbiseli Oyuncu kalp krizi sonucu hayatını kaybetmiştir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam öleli 5 gün oldu kanserden.

Işıklar içinde uyusun. Han Kanal'ı görünce de duygulandım. İlk izlediğim YouTube kanalıydı. Minecraft'a bu kanalla başlamıştım, vay be.

Allah rahmet eylesin kral. Seni dışlamışlardı gruptan. İstedikleri kadar özür dilesinler. Unutmayacağım. Kendisi de demişti zaten grupta istenmediğini. Sonrasında her şey bozuldu zaten. Mekanın cennet olsun kral.

Daha da eski hocam. 2016 yıllarında da vardı. 2016 daha fazlaydı hatta.

Çok üzüldüm gerçekten. Allah rahmet eylesin. Ben kendilerini çok takip etmezdim ama yanlış hatırlamıyorsam 2016 yılı gibi Han Kanal'da Rust oyun videoları yayınlanırdı. O oyunda komik bir şekilde tanışmışlardı. Sonra ortak yayınladıkları birkaç Minecraft ve GTA V videolarını da izlemiştim. Allah ailesine sabırlar versin. Huzur içinde yatsın.

2017-2019 yıllarında sık sık gördüğümüz han kanal ve ekibindeki teo yani takım elbiseli oyuncu kalp krizi sonucu hayatını kaybetmiştir.

Ne ah be ne izlerdim Han Kanal'la beraber yaptığı videoları yıllar önce, hele de Minecraft'ı öğrettikleri zaman.

Çok üzüldüm gerçekten. Allah rahmet eylesin. Ben kendilerini çok takip etmezdim ama yanlış hatırlamıyorsam 2016 yılı gibi Han Kanal'da Rust oyun videoları yayınlanırdı. O oyunda komik bir şekilde tanışmışlardı. Sonra ortak yayınladıkları birkaç Minecraft ve GTA V videolarını da izlemiştim. Allah ailesine sabırlar versin. Huzur içinde yatsın.
Aynen. Ama ben Rust tanışma videosunu bulamadım, sen hangisi olduğunu biliyor musun?

Yeni konular

Geri
Yukarı