Takımlarımız Avrupa liginde başarılı olabilir mi?

Makaleler
2
Ben Beşiktaş'ın eğer grubunda 3. olup Avrupa liginden devam ederse yarı final oynayabileceğini düşünüyorum.
Fenerbahçe bana pek umut vermiyor ileri gideceklerini düşünmüyorum ama inşallah gider.
Galatasaray için ise son 16 ya kadar gelirler gibi geliyor.
Tamamen tahminlere dayalı düşüncelerim bunlar.
Peki sizce takımlarımız Avrupa'da ne yapar?

Galatasaray neredeyse Marsilya'yı yenecek şekilde oynadı. Ben gruptan çok rahat bir şekilde çıkacağını düşünüyorum.
Bana da öyle geliyor ama aklımda hala soru işaretleri var umarım finale kadar giderler
Bu holiganlık bitmediği sürece hiçbir şey yapamazlar.
Evet hala kendi takımı hariç diğer takımların Avrupada başarısız olmasını isteyen taraftarlar var çok üzücü

Fenerbahçe gruptan 2. olarak çıkacaktır. Antwerp'de 6 puan alabilecek düzeyde. Bu arada Fenerbahçe'nin Avrupa'da kötü oynaması sebebi lig 1. plandayken Avrupa'nın 2. planda olmasıydı. Galatasaray'da şu kerem 45+8'de o golü atsaydı Marsilya'yı yeniyordu. Moskova'dan 6 puan almasını bekliyorum bu da Galatasaray gruptan çıkıyor demek oluyor. Beşiktaş için bir şey söylersek sakatlara rağmen ajax karşısında gayet iyi oynadı. Saçma bir gol iptali olmuştu 2-2'ye bile gelebilirdi. Lizbon'da yine Beşiktaş 6 puan alabilir. Beşiktaş şampiyonlar liginde çeyrek final bile oynayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı