Takip ettğim konulardan bildirim gelmiyor

244012

Hectopat
Makaleler
7
Başka bir konu açmak için girdiğimde önceden açtığım konulardan takip etmeme rağmen bildirim gelmediğini fark ettim. Nedeni nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da izlediğim kişilerden bildirim gelmiyor. Izle'nin mantığını çözemedim.

Birisini izlemeye başlayınca o kişi konu acar veya bir yere mesaj yazarsa bize bildirim gelmesi gerekmiyor mu? Ben mi yanlış biliyorum?

Hadi attığı mesajlardan bildirim gelmesin ama açtığı konulardan bildirim gelmeli bence. Yoksa izlediğimiz üyelerin diğer izlemediklerimizden farkı kalmıyor.

Bir sebep bulmuşum ki o kişiyi İzle'ye almışım. Bir kac ayrıcalıktan yararlanmaliyim diye düşünüyorum.

Yoksa bir olayı yok mu Izle'nin?

Bence bu durum düzeltilmesi gereken bir şey. Hatta düzeltildi mi bilmiyorum ama önceden yetkili tarafından cevaplanıp kilitlenen konuların da bildirimi gelmiyordu.

İlk mesajın da gelmediğini söylemiş.

Bu sorunu Android Chrome'da mı yaşıyorsunuz? Android Chrome'da uzun süredir bu sorun var çünkü.
Chrome bildirimlerini kullanmıyorum ama evet.
Yanlış anlaşıldı herhalde mesela siz mesajımı bildirim panelinden açmazsanız daha bildirim gelmiyor.
Ben yanlış anlaşıldım herhalde. Bildirim paneline bildirim hiç gelmedi. Ben konuya bakınca yazdıklarını anladım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı