Takip kodu gelmedi

ellas

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Vatan'dan alışveriş yaptım fakat UPS kargoya teslim edildi dediği halde takip kodu gelmedi acaba nereye geliyor bu kod?

Tahmini söylüyorum ki Vatan bilgisayar hesabınıza giriş yapıp siparişler bölümünden ulaşabilirsiniz. Bir de şöyle bir şey olabilir. Mesela ürün kargo şubesine verilmiştir, bunu size söyler vatan. Ancak kargo oluşturulup yola çıkmamıştır ki bundan dolayı takip numarası verilmemiş olabilir. Büyük ihtimalle böyledir biraz bekleyin mesaj sistemi açık ise gelecektir.

Kendi sistesin de var sanırım profilin varsa bakabilirsin diğer türlü arkadaşın dediği gibi.
Profilim varda nerden bakıcağım o zaman.
Tahmini söylüyorum ki Vatan bilgisayar hesabınıza giriş yapıp siparişler bölümünden ulaşabilirsiniz. Bir de şöyle bir şey olabilir. Mesela ürün kargo şubesine verilmiştir, bunu size söyler vatan. Ancak kargo oluşturulup yola çıkmamıştır ki bundan dolayı takip numarası verilmemiş olabilir. Büyük ihtimalle böyledir biraz bekleyin mesaj sistemi açık ise gelecektir.
Sipariş bölümünde belirtilmemiş. Ama sonuçta kargoya verilmiş ve takip kodu olmalı ve o takip kargosunu sorgulattığımda dağıtıma çıkmamış olsa bile kargo şirketine ulaştı falan yazması lazım.

Profilim varda nerden bakıcağım o zaman.

Sipariş bölümünde belirtilmemiş. Ama sonuçta kargoya verilmiş ve takip kodu olmalı ve o takip kargosunu sorgulattığımda dağıtıma çıkmamış olsa bile kargo şirketine ulaştı falan yazması lazım.
Vatan bilgisayarın sitesinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üstte bulunan hesabım sekmesine tıkla. Ardından açılan pencerede siparişlerim var. Sırf senin için uzun zaman aradan sonra giriş yapıp baktım :D O kısımda siparişin detayları var.Hiç olmadı müşteri hizmetlerine sipariş numaranızı söyleyerek başvurup öğrenebilirsiniz.

Vatan bilgisayarın sitesinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üstte bulunan hesabım sekmesine tıkla. Ardından açılan pencerede siparişlerim var. Sırf senin için uzun zaman aradan sonra giriş yapıp baktım :D
😀 😀 En azından siteye girmenize vesile olmuşum :)
Vatan bilgisayarın sitesinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üstte bulunan hesabım sekmesine tıkla. Ardından açılan pencerede siparişlerim var. Sırf senin için uzun zaman aradan sonra giriş yapıp baktım :D O kısımda siparişin detayları var.Hiç olmadı müşteri hizmetlerine sipariş numaranızı söyleyerek başvurup öğrenebilirsiniz.
Ama maalesef yine takip no ordada belirtilmemiş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı