Takipçilerimize realme 5i Hediye Ediyoruz

O nasıl olacak?
Başka hediyeler de dağıtacağız, sadece Technopat Sosyal'e özgü olan hediyeler, YouTube'da olanlar vb. şeklinde. Yorumlara bakıyoruz yani. Eleştirip yapılmasını istemeyen de var, hiçbir şeyi beğenmeyeyim ama bana verin diyen de var, destekleyip iyi ki yaptınız diye düşünen de var. Hepsini birden göz önüne alıp tartıp biçiyoruz demek istiyorum.

Başka hediyeler de dağıtacağız, sadece Technopat Sosyal'e özgü olan hediyeler, YouTube'da olanlar vb. şeklinde. Yorumlara bakıyoruz yani. Eleştirip yapılmasını istemeyen de var, hiçbir şeyi beğenmeyeyim ama bana verin diyen de var, destekleyip iyi ki yaptınız diye düşünen de var. Hepsini birden göz önüne alıp tartıp biçiyoruz demek istiyorum.
Demek istediğinizi anladım.

Bence kullanıcıların yaptığı gibi Technopat Sosyal'e belli bir zaman üyelik ve mesaj sayısına göre çekiliş yapılabilir.

Takipçilerimize realme 5I hediye ediyoruz.
realme5i.jpg

Technopat.Net olarak takipçilerimize güzel bir haberimiz var. Bir takipçimize realme 5I akıllı telefon hediye ediyoruz. Fiyat performans odaklı akıllı telefonları kısa bir süre önce ülkemizde satışa sunan realme, şu ana ...

Devamı: Takipçilerimize realme 5i Hediye Ediyoruz
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Verirseniz teşekkürler 19 yaşındayım abi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı