Taksit nasıl ödenir?

Death_9

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Diyarbakır
Merhaba. Ben bilgisayar alacağım. 9 ay taksit yapacağım. Ben bu taksiti nasıl öderim? Şubeden mi ödeniyor yoksa maaştan direk mi çekiyor? Çok cahilim bu konuda çünkü ilk defa kredi kartı aldım.

Merhaba. Ben bilgisayar alacağım. 9 ay taksit yapacağım. Ben bu taksiti nasıl öderim? Şubeden mi ödeniyor yoksa maaştan direkt mi çekiyor? Çok cahilim bu konuda çünkü ilk defa kredi kartı aldım.

Kredi kartının borç ödeme kısmından ödeniyor.
Hesap Kesim tarihinden sonra bankanın uygulamasına girip kredi kartı bölümünde borç ödeme sekmesi var ona tıklayıp ödeyebilirsin.

Merhaba. Ben bilgisayar alacağım. 9 ay taksit yapacağım. Ben bu taksiti nasıl öderim? Şubeden mi ödeniyor yoksa maaştan direk mi çekiyor? Çok cahilim bu konuda çünkü ilk defa kredi kartı aldım.
Kredi kartının belirli bir kesim tarihi ve ödeme tarihi vardır. Mesela ayın 20'sinde kesiliyorsa son ödemesi genellikle 10 gün sonra yani 30'u olur yani ayın 20'sinde kesiliyorsa en son 30'una kadar ödemen gerekli. Kartının bağlı olduğu banka hesabında para varsa Kart Borcu öde kısmından ödeyebilirsin.

Kredi kartının belirli bir kesim tarihi ve ödeme tarihi vardır. Mesela ayın 20'sinde kesiliyorsa son ödemesi genellikle 10 gün sonra yani 30'u olur yani ayın 20'sinde kesiliyorsa en son 30'una kadar ödemen gerekli. Kartının bağlı olduğu banka hesabında para varsa kart borcu öde kısmından ödeyebilirsin.

Teşekkür ederim. Yani ben şimdi alırsam hesap kesim tarihinden 10 gün sonra mı ödüyorum?

Geri
Yukarı