Taksit sayısını düşürmek mümkün mü?

eyupayilmaz

Hectopat
Yer
Radyatör Kasabası
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dün öğlen 12 civarında Sinerji'den bir bilgisayar beğendim özelleştirmeleri yaptım ve ödeme ekranına gittim. Ödeme ekranında taksit imkanları vardı, önceden kararlaştırmıştım, 3 taksit yapacaktım. 3 taksit seçeneğini seçtim ardından kart bilgilerini girip ödemeyi gerçekleştirdim. Şimdi de ilk taksiti almış mı diye kontrol etmek için banka uygulamasına girdim ve 3 taksitin 6 taksit yapıldığını öğrendim. Yani 3 ay 6140₺ yerine şimdi 6 ay boyunca 3070₺ ödemek durumundayım. 3 ayın sonunda monitör alacaktım fakat şimdi 6 ay bekleyeceğim. Bunun için nereyi aramalıyım, yada banka uygulamasından taksit süresini değiştirebilir miyim?

@eyupayilmaz Aylık 6140 lira verdiğiniz duruma göre şu an her ay kenara (3070*3) ₺ koyabilirsiniz anladığım kadarıyla. Alacağınız monitör fiyatı 9210 liranın altında ise 3. ayın sonunda peşin fiyata alınabilir.

@eyupayilmaz Aylık 6140 lira verdiğiniz duruma göre şu an her ay kenara (3070*3) ₺ koyabilirsiniz anladığım kadarıyla. Alacağınız monitör fiyatı 9210 liranın altında ise 3. ayın sonunda peşin fiyata alınabilir.
Aylık 6140 vermiyorum dostum 3 aylık yapsaydım 6140 verecektim fakat banka otomatik 6 ay taksite çevirmiş. Yani aylık 3070₺ ödüyorum zorunlu olarak.

Aylık 6140 vermiyorum dostum 3 aylık yapsaydım 6140 verecektim fakat banka otomatik 6 ay taksite çevirmiş. Yani aylık 3070₺ ödüyorum zorunlu olarak.

Sen 3 ay taksit yapmış gibi düşünüp kredi kartına aylık 6140 TL yatır. Zaten ödeme yaptıkça limitin güncellenip ödediğin miktar düşüyor. 3. ayın sonunda monitörünü alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı