Taksit tutarı yerine toplam tutarı çekmenin mantığı ne?

Forsakenn

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben öğrenciyim kredi kartım var limiti 7500. ben ise şu an taksitli bir tablet almayı düşünüyorum fiyatı 9500 lira. Limit artırımı olumsuz oluyor sürekli ve kredi kartı bakiyemin içine 2000 lira daha eklersem alabilirim tableti. Fakat aldıktan sonra ne olacak? Diğer ay 7500 mü isteyecek banka benden? Yoksa aylık olarak bölebilecek miyiz mesela her ay 3 bin lira istemesi kafi olur mesela onun gibi. Umarım anlatabilmişimdir. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Banka: Garanti Bankası.

Ürünün fiyatı 9.500 TL olduğu için kredi kartı limitimden bu tutar düşürülecek. Taksit ile aldığın zaman toplam borç bölünecek. Buraya kadar sıkıntı yok. 3 taksit ile alırsan, aylık 3.166,67 TL ödemesi oluyor. 1. Taksit geldiğinde taksit tutarından, yatırdığın 2.000 TL otomatik olarak düşülecek. Geriye 1. Ay için 1666,67 TL borç kalacak. Bunuda ödedeğinde 1. Taksit tamamen ödenmiş oluyor. 2. Ve 3. Taksit için dirket olarak 3.166,67 TL ödeme yapman gerekiyor.

Merhaba, ben öğrenciyim kredi kartım var limiti 7500. ben ise şu an taksitli bir tablet almayı düşünüyorum fiyatı 9500 lira. Limit artırımı olumsuz oluyor sürekli ve kredi kartı bakiyemin içine 2000 lira daha eklersem alabilirim tableti. Fakat aldıktan sonra ne olacak? Diğer ay 7500 mü isteyecek banka benden? Yoksa aylık olarak bölebilecek miyiz mesela her ay 3 bin lira istemesi kafi olur mesela onun gibi. Umarım anlatabilmişimdir. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Banka: Garanti Bankası.

Hocam biraz alakasız olacak ama öğrenciyken nasıl 7500 TL limit aldın. Ben de öğrenciyim ve öğrenci kredi kartlarına maksimum 2000 TL veriyorlar.

Hocam biraz alakasız olacak ama öğrenciyken nasıl 7500 TL limit aldın. Ben de öğrenciyim ve öğrenci kredi kartlarına maksimum 2000 TL veriyorlar.

Freelance çalışıyorum aylık 50-60 k civarı gelirim var kendi başıma yazılım okuyor bir yandan da yazılım alanında freelance çalıştığıma hesabıma sürekli para giriş çıkışı olduğundan olabilir.

Geri
Yukarı