Taksitle alınabilecek 25000 TL sistem önerisi

Sanbekliyor

Decapat
İtopya ve gaming.gen sitelerinde taksit seçenekleri inanılmaz pahalıya geliyor. Sinerji ve vatan da daha uygun taksit seçeneklerine rastladım ama sanırım normalinden pahalılar.
Elimde garanti kredi kartı var. Taksitler de hiç de garanti değil.
20-25K'yı zorlayabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazır sisteme peşin taksit çok nadirdir.
Onun yerine toplama olacak şekilde parçaları sipariş edebilirsin böylece 6ay peşin fiyatına taksit gibi değişik kampanyaları da kullanabilirsin.

Hazır sisteme peşin taksit çok nadirdir.
Onun yerine toplama olacak şekilde parçaları sipariş edebilirsin böylece 6ay peşin fiyatına taksit gibi değişik kampanyaları da kullanabilirsin.

Onu bende düşündüm ama sanırım hazır sistemler çok daha ucuza geliyor. Herhalde teşhir ürün vs. kullanılıyor. Vatan da taksit seçenekleri var aslında, niye İtopya'nın falan eklemediğini bilmiyorum. Keşke Hepsiburada gibi sitelerde ulaşabilsek. Yoksa mecburen laptop alacağım.

Onu bende düşündüm ama sanırım hazır sistemler çok daha ucuza geliyor. Herhalde teşhir ürün vs. kullanılıyor. Vatan da taksit seçenekleri var aslında, niye İtopya'nın falan eklemediğini bilmiyorum. Keşke Hepsiburada gibi sitelerde ulaşabilsek. Yoksa mecburen laptop alacağım.
Bende ayni sorunu yasiyorum ya, vade farki cok yuksek sistemlerde. Vatanda da guzel sistem bulamadim.

Geri
Yukarı