Taksitle telefon alınabilir mi?

zalimantuan

Centipat
Daha fazla  
Ziraat, Yapı Kredi ve İş Bankası'ndan ticari kartlara sahibim. Ancak telefon almak istediğimde taksit yapabileceğim yerler bulamıyorum. MediaMarkt, Vatan gibi yerlerde 3 taksit var sadece. Apple, Hepsiburada veya Amazon'dan telefon alıp sonradan taksitlendirme yapabilen var mı? Ben 6 ve üstü taksitle nasıl telefon alabilirim bilgisi olan var mı?

Ziraat, Yapı Kredi ve İş Bankası'ndan ticari kartlara sahibim. Ancak telefon almak istediğimde taksit yapabileceğim yerler bulamıyorum. MediaMarkt, Vatan gibi yerlerde 3 taksit var sadece. Apple, Hepsiburada veya Amazon'dan telefon alıp sonradan taksitlendirme yapabilen var mı? Ben 6 ve üstü taksitle nasıl telefon alabilirim bilgisi olan var mı?
Vatan bilgisayar üzerinden alış gidiş kredisi alabilirsiniz. 10 taksit peşin fiyatla alış gidiş kredisiyle almıştım, daha yeni.

Ziraat, Yapı Kredi ve İş Bankası'ndan ticari kartlara sahibim. Ancak telefon almak istediğimde taksit yapabileceğim yerler bulamıyorum. MediaMarkt, vatan gibi yerlerde 3 taksit var sadece. Apple, Hepsiburada veya Amazon'dan telefon alıp sonradan taksitlendirme yapabilen var mı? Ben 6 ve üstü taksitle nasıl telefon alabilirim bilgisi olan var mı?

Ticari kartlarda taksitli alışveriş yapıyor olmanız gerek, ben Hepsiburada'dan babamın kartı ile yapmıştım 2 telefonu 12 ay takside bölmüştük.

Ama kurallar değişmiş olabilir çünkü 2 sene önceydi

Ticari kartlarda taksitli alışveriş yapıyor olmanız gerek, ben Hepsiburada'dan babamın kartı ile yapmıştım 2 telefonu 12 ay takside bölmüştük.

Ama kurallar değişmiş olabilir çünkü 2 sene önceydi
Evet önceki telefonumu öyle almıştım ben de ancak seçimden bu yana ticari kartlara taksit olayını baya sınırlamışlar. N11de 12 taksit yapıyor vade farkı da koyuyor ancak iPhone 15 Pro Max düşünüyorum o da N11e muhtemelen baya sonra gelecek.

Evet önceki telefonumu öyle almıştım ben de ancak seçimden bu yana ticari kartlara taksit olayını bayağı sınırlamışlar. N11'de 12 taksit yapıyor vade farkı da koyuyor ancak iPhone 15 Pro Max düşünüyorum o da N11'e muhtemelen bayağı sonra gelecek.

Hepsiburada'da alışveriş kredisi denilen bir şey var göz atabilirsiniz.

Hepsiburada ve Amazon telefon siparişinde ticari kredi kartlarına taksit sunmuyor. Vatan, Teknosa, Mediamarkt'tan taksitli olarak alabilirsiniz fakat onların da taksit anlaşmaları sürekli değişiyor. Örneğin 1 ay önce Teknosa Axess ticari karta 12 taksit yapıyordu, şu anda 3 taksite düşürmüş.

Geri
Yukarı