Taksitli iPhone 11 nasıl alınabilir?

yusuuuufcelyan

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, taksitli bir şekilde iPhone almak istiyorum fakat kredi kartında veya mağazalarda taksit yapan bir mağaza araştırdım ama görmedim. Taksitli alabilen var mı acaba? Alabilen varsa nasıl aldı anlatırsa sevinirim. Bu arada en az 6 ay taksitli bakıyorum.

Merhaba, taksitli bir şekilde iPhone almak istiyorum fakat kredi kartında veya mağazalarda taksit yapan bir mağaza araştırdım ama görmedim. Taksitli alabilen var mı acaba? Alabilen varsa nasıl aldı anlatırsa sevinirim. Bu arada en az 6 ay taksitli bakıyorum.
11 çok gelecek vaad etmez 2-3 yıl güncel kullanırsın sonra başın ağrır o bütçeyi gözden çıkardıysan Samsung bakmanı öneririm.

Taksitli olarak telefon alamazsınız kanun gereği. Alışveriş kredisi yöntemiyle alabilirsiniz, satış fiyatının üstüne fark koyar. Veya ticari kredi kartınız varsa bununla taksitli alabilirsiniz.

Yenilenmiş mi istiyorsunuz ? Sıfır mı ? İkinci el mi ?

Taksitli olarak telefon alamazsınız kanun gereği. Alışveriş kredisi yöntemiyle alabilirsiniz, satış fiyatının üstüne fark koyar. Veya ticari kredi kartınız varsa bununla taksitli alabilirsiniz.
Üstat neyi komik buldun merak ettim? 25 bin lira para veriyor arkadaşın belli bütçesi de dar ki taksit yaptırma ihtiyacı hissediyor. 2019 yılında çıkmış telefon Apple'ın 7 yıl yazılımsal destek verdiğini varsaysak 3 yıl sonra kendisi sorun yaşayacak destek konusunda. Bunun yerine yeni çıkmış bir Samsung alıp biraz daha uzun süre kendisini idame edebilir hem bu parayı verip hemde bunu sorun etmeyecekse elbette versin.

Biliyorum birçok kişi öyle diyor ama iPhone kullananlar telefonlarından oldukça memnunlar. Çok kaliteli ve kamerası gayet iyi. Tabii eğer siz de iPhone kullandıysanız ve buna rağmen bana Samsung telefon önerecekseniz önerilerinizi dikkate alacağım.

Biliyorum birçok kişi öyle diyor ama iPhone kullananlar telefonlarından oldukça memnunlar. Çok kaliteli ve kamerası gayet iyi. Tabii eğer siz de iPhone kullandıysanız ve buna rağmen bana Samsung telefon önerecekseniz önerilerinizi dikkate alacağım.
Dostum şu an 14 Pro kullanıyorum tavsiyem bu telefonlar artık bizde aşırı lüks hale geldiler. Benim cihazım YD cihazı o yüzden uyguna geldi Türkiye şartlarında hele ki en alınmayacak iPhone bence 11'dir cihaz güzel ama eski artık o paraları gözden çıkarıyorsan iyi bir cihaz al derim. Apple elbette güzel iCloud,Yazılım vs anlamında gerçekten hoş ancak büyük bir fark yaratan ürünler değil Apple kullananların yüzde 85'i ne kullandığını bile bilmeyen parası çok olan insanlar oluyor. Mesela Apple'da mevcut olan en güzel özelliklerden biri olan Shortcuts otomasyonlarından kimsenin haberi bile yok. Akşam arkadaşa iyi geceler mesajı atıyor benim telefon Apple Watch ile eşlenmiş bir şekilde uyuyunca.

Samsung S23 almak daha mantıklı ama bütçenizin üstünde olabilir iPhone 11'den fiyat farkı var mı bilmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı