Taksitli iPhone 11 nasıl alınabilir?

Babam 2016'dan beri 6S kullanıyor alırken 16 GB modelini seçmeseydi şu an canavar gibi çalışırdı.
Usta senin kaçırdığın büyük bir nokta var baban asgariye çalışıyor varsayalım 3 bin lira alırken 6S 2500'dü varsayıyorum şu an o makas çok açıldı verdiğin emek daha fazla oluyor. Bende arkadaşın elinde daha iyi imkan varken değerlendirsin dedim.

Merhaba elden alınan mağazalarda örneğin: Vatan Bilgisayar.
Belirli bir fiyatın üstüne çıkınca 6 ay taksit olmuyor. 6 olması için fiyatının 12K falan olması lazım. (bu öneriyi dikkate almak zorunda değilsin) S21FE ya da S23FE almanı öneririm.

Konudan bağımsız, @yusuuuufcelyan taksitli iPhone nasıl alırım diye soruyor, sen telefon önerisinde bulunuyorsun. Konuyla alakası ne? Bütçeyle alakası yok bunun herkes telefon alırken taksit yapma ihtiyacı hissediyor.
Kardeşim tabi ki böyle ama arkadaşın kendisinin de kafasında bir düşünce oluşmamış bende yardımcı olmak istedim insanlık hali taksitle alacağım diyor bari iyi bir şey kullansın,uzun kullansın senin düşünce tarzın fazla analitik birde üstüne emoji sistemini de sabote ediyorsun ayıp yani.

Usta senin kaçırdığın büyük bir nokta var baban asgariye çalışıyor varsayalım 3 bin lira alırken 6S 2500'dü varsayıyorum şu an o makas çok açıldı verdiğin emek daha fazla oluyor. Bende arkadaşın elinde daha iyi imkan varken değerlendirsin dedim.

Yok vallahi 2016 da asgari ücret 1300 iken babam 6-7k alıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı