Taksitli nakit avans ne zaman ödenmeye başlanır?

NationalScore

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, nakite ihtiyacım var. Tek çarem taksitli nakit avans ile taksitle çekebilmek faizi ile.

Ancak merak ettiğim ben bunun ödemelerine ne zaman başlıyorum? Şu an elimde hiç para yok ama 1-2 gün içinde işe başlayacağım yani 1 ay sonrasında elime para geçecek. Taksitlerini ödemeye bir dahaki ay mı başlıyorum yoksa çektiğim gibi bu ay ilk taksidini ödemem mi gerekiyor?

Mobil bankada hesap kesim tarihi ve son ödeme tarihi yazmaktadır. Hesap kesim tarihi o ayki harcamayı belirler, son ödeme tarihi ise o güne kadar ödeme gerekmekte olduğunu belirtir.

Merhaba, nakite ihtiyacım var. Tek çarem taksitli nakit avans ile taksitle çekebilmek faizi ile.

Ancak merak ettiğim ben bunun ödemelerine ne zaman başlıyorum? Şu an elimde hiç para yok ama 1-2 gün içinde işe başlayacağım yani 1 ay sonrasında elime para geçecek. Taksitlerini ödemeye bir dahaki ay mı başlıyorum yoksa çektiğim gibi bu ay ilk taksidini ödemem mi gerekiyor?
Hocam ödemesi sizin ekstre tarihinize göre değişiklik gösterir. Mesela benim ekstrem 4'ünde başlıyor son günü 14. Eğer ki 3'ünde çekersem mecbur ödeyeceğim. Bu yüzden insanlar çoğunlukla ekstre gelip ödedikten sonra çekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı