Taksitli telefon nasıl alınır?

Bir yöntem daha var. Kredi kartından eğer limit varsa taksitli nakit avans çekebilirsin ve kredi kartı borcu olarak taksit taksit ödeyebilirsin. Ben zamanında yapmıştım. 2000 TL'ye o zamanlar 2050 TL gibi bir rakam ödemiştim 8-10 taksitle. Son durumlar ve faizler nasıl ama onu bilmiyorum. Bunu da inceleyebilirsin.

Peki başka bir telefon modelinde taksitli alma imkanım olabilir mi? Bu bütçelerde olursa iyi olur.
Ülkemizde genel olarak telefonlara kredi kartına taksit yapılmıyor. Yerli üretimlere yapılıyor diye duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum. Yanlış yönlendirmek istemem. Vestel, Casper gibi markaların telefonlarına bak istersen.

Ülkemizde genel olarak telefonlara kredi kartına taksit yapılmıyor. Yerli üretimlere yapılıyor diye duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum. Yanlış yönlendirmek istemem. Vestel, Casper gibi markaların telefonlarına bak istersen.
Kredi çekmek şart oldu.

Vakıfbank üzerinden 2700 TL için 300 TL vade ile kredi çekilebiliyor. O şekilde yapacağım.

2700 TL bandındaki bütçem için A21S modelini almayı uygun gördüm. Satın alacağım lakin çoğu siteden baktım ve hiçbir şekilde taksitli olarak satın alınamıyor. Alışveriş kredisi mantığını da bir türlü anlayamadım. Ben bu cihazı nereden ve nasıl satın alabilirim acaba? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

İyi forumlar.

Fibabank kredisi ile alınıyordu sanırsam. POCO X3'ü öyle almıştık.

Bir yöntem daha var. Kredi kartından eğer limit varsa taksitli nakit avans çekebilirsin ve kredi kartı borcu olarak taksit taksit ödeyebilirsin. Ben zamanında yapmıştım. 2000 TL'ye o zamanlar 2050 TL gibi bir rakam ödemiştim 8-10 taksitle. Son durumlar ve faizler nasıl ama onu bilmiyorum. Bunu da inceleyebilirsin.
2 hafta önce kardeşime s20fe aldık. 6 ay sıfır faiz. Bankadan bankaya değişiyor. Sizin dediğiniz gibi yapılabilir bence.

2 hafta önce kardeşime s20fe aldık. 6 ay sıfır faiz. Bankadan bankaya değişiyor. Sizin dediğiniz gibi yapılabilir bence.
Çok incelemedim ama dediğin şartlar baya uygun bence de.

Yeni konular

Geri
Yukarı