Taleworlds yetkilisinden gelen maile göre Bannerlord Kapalı Beta başladı!

Merhabalar. Öncelikle bunu kullanıcı haberleri kapsamında paylaşmak doğru mu bilmiyorum. Konuya geçelim. Uzun süredir Bannerlord'u bekliyoruz. İnternette dolaşan bir mail var. Bu mailde yer alanlar ise, Taleworlds'un belirlediği kişilere Bannerlord'un kapalı betasına erişim için oyunun kodu verildiği. Mail'e göre eşe, dosta verilmiş. Mail'i gönderen kişi ise Taleworlds yetkilisi, Callum Mcglinchey. Sizce bu mail doğru mudur?
1560336067181_1843463100061853.jpeg

Bu mail'e Callum'un yazdığı cevap ise resimdeki gibi olduğu söyleniyor.
403802

Kapalı Beta adlı linke tıklayarak bu konu hakkındaki tartışmadan bilgiler edinebilirsiniz.

Lütfen şu önyargılarınızı kırar mısınız. Türk oyunundan bahsediyoruz ve hiç bir türk firması yapamadı. Şu oyuna destek çıkalım arkadaşlar, yabancı arkadaşlarımın neredeyse hepsinin bizden daha fazla beklediğini görmem çok rahatsız edici. 2700 saat Warband'ı oynadım 4000 saat'de Bannerlord oynarım artık.

Lütfen şu önyargılarınızı kırar mısınız. Türk oyunundan bahsediyoruz ve hiç bir türk firması yapamadı. Şu oyuna destek çıkalım arkadaşlar, yabancı arkadaşlarımın neredeyse hepsinin bizden daha fazla beklediğini görmem çok rahatsız edici. 2700 saat Warband'ı oynadım 4000 saat'de Bannerlord oynarım artık.
Haklısınız hocam. Hiçbir Türk firması Mount & Blade gibi bir başarıya ulaşamadı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı