Taliban bayrağı çizmek suç teşkil eder mi?

Hocam, troll olmadığını düşünmüştüm fakat amacın nedir :D Psikoloğa gitmeni öneririm, troll değilsen ağır OKB hastalığın var.
Troll değilim genelde bu konuların saçma olduğunu biliyorum. Fakat içimdeki endişeyi gidermek için birinin gerçekten saçmaladığımı söyleyip alay etmesi lazım olabiliyor. Ben kendime söz geçiremiyorum.

Troll değilim genelde bu konuların saçma olduğunu biliyorum. Fakat içimdeki endişeyi gidermek için birinin gerçekten saçmaladığımı söyleyip alay etmesi lazım olabiliyor. Ben kendime söz geçiremiyorum.
Gerçekse çok geçmiş olsun benzeri bende de var. Ama troll yapıyor isen daha beteri seni bulsun.

1660924301115.png

Tamam, olabilir zaten böyle olacağını tahmin etmiştim öbür konuda fakat bunu önceki konularda da belirtseydin daha iyi olmaz mıydı? Niye şimdi yazdın ki önceden yazman lazımdı herkes troll sandı ki sanmalarına rağmen bir şey yazmayıp yeni konu açtın ve şimdi yazıyorsun. Neyse hocam konu açabilirsin böyle fakat belirt en azından. Ve bir an önce psikoloğa git.

Merhaba, elinizden geldiğince bu düşünceleri takmamaya çalışın. Düşündükçe daha fazla ve daha çok gelecektir.

Eki Görüntüle 1491188
Tamam, olabilir zaten böyle olacağını tahmin etmiştim öbür konuda fakat bunu önceki konularda da belirtseydin daha iyi olmaz mıydı? Niye şimdi yazdın ki önceden yazman lazımdı herkes troll sandı ki sanmalarına rağmen bir şey yazmayıp yeni konu açtın ve şimdi yazıyorsun. Neyse hocam konu açabilirsin böyle fakat belirt en azından. Ve bir an önce psikoloğa git.
Genelde olabildiğince "konunun saçma olduğunu biliyorum" gibi cümleler kurdum konularda ama troll sanan onu da görmeden yazacaktır. Ben biraz konu sayısını fazla kaçırdım belki de herhangi birine sorsam saçmalama dese en azından insanlar troll sanmayacaktı.

Hocam, troll olmadığını düşünmüştüm fakat amacın nedir :D Psikoloğa gitmeni öneririm, troll değilsen ağır OKB hastalığın var.
Hapisten yazacak birazdana memur bey yolda.

Endişe yapman gayet mantıklı TR'de şeriat desteklemek suçtur. Yaptığın bayrak resmi ise koluna yaptırdıysan COVID aşısı sayesinde izlenebiliyor.

Geri
Yukarı