Talon vs Bayonet

DarkGangster

Femtopat
Daha fazla  
Envanterimde bayonet doppler phase3 var ve bunu Talon knife doppler phase 3'le takas etmek isityorum. Sizce mantiklı olur mu? Hem gorunus hem de fıyat olarak (eğer takas edersem ileride iyi bir karambit ya da kelebek bıçaga dönüstürme şansim olur).

Envanterimde bayonet doppler phase3 var ve bunu Talon knife doppler phase 3'le takas etmek isityorum. Sizce mantiklı olur mu? Hem gorunus hem de fıyat olarak (eğer takas edersem ileride iyi bir karambit ya da kelebek bıçaga dönüstürme şansim olur).

Herkesin zevki farklı bence kendin karar versen daha iyi olur sonra pişman olma tabii benim düşüncem hangisinin skini daha iyiyse onda kal bende örneğin hunstman varken güzel bir skini vardı takımımda başkasında kelebek Safari ağı vardı çok çirkin duruyordu hiç ilgimi çekmedi.

Son düzenleme:
Herkesin zevki farklı bence kendin karar versen daha iyi olur sonra pişman olma tabii benim düşüncem hangisinin skini daha iyiyse onda kal bende örneğin hunstman varken güzel bir skini vardı takımımda başkasında kelebek Safari ağı vardı çok çirkin duruyordu hiç ilgi

Herkesin zevki farklı bence kendin karar versen daha iyi olur sonra pişman olma tabii benim düşüncem hangisinin skini daha iyiyse onda kal bende örneğin hunstman varken güzel bir skini vardı takımımda başkasında kelebek Safari ağı vardı çok çirkin duruyordu hiç ilgimi çekmedi.
normalde planım şu talon la takas edip (fyatı steamde 23bin diğer sıtelerde onerılen fıyat 1400 dolar cıvarlarında)ileride üzerine para koyup ya karambit doppler (1500 2000 dolar arasında)yada kelebek (iyi skinler 2000 dolardan başlıyor)çevirmek.

Normalde planım şu Talon'la takas edip (fyatı Steam'de 23bin diğer sıtelerde onerılen fıyat 1400 dolar cıvarlarında)ileride üzerine para koyup ya karambit doppler (1500 2000 dolar arasında)ya da kelebek (iyi skinler 2000 dolardan başlıyor)çevirmek.

Vallahi hocam dediğim gibi dopllerlar güzel güzel bir skin olursa ben karambit tercih ederdim kelebek kesinlikle güzel ama böyle ufak fightlarda kelebek çekişi beni rahatsız ediyor karambit daha güzel geliyor.

Tam anlayamadım, Bayonet doppler'ı Talon doppler ile mi takas edeceksiniz? Pek eş değer bir takas değil gibi duruyor. Kafa kafaya takas eden varsa kaçırmayın. Onun dışında aktif olarak bayonet doppler ve karambit doppler kullanıyorum. Bayonet cidden bir süre sonra sıkıyor bir süre değiştiriyorum öyle olunca. Kelebeğin slaughter, tiger tarzı en düşük renkli modelleri alınabilirse fena olmaz. Onun dışındaki lekeli vs. gibi olanlar bana göre iyi olmuyor.

Geri
Yukarı