Çözüldü Tam ekran oyunlar 60FPS'e sabitleniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kurabiyeed

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Laptopu yeni aldım ve oyunları tam ekran yapınca 60FPS'e sabitli olduğunu gördüm. V-Sync kapalı, açık fark etmiyor. Bazılarında her türlü 60'ta kalıyor, bazılarında ise V-Sync kapalı iken 60FPS'te kalıyor. V-Sync'yi açınca 120FPS'e, yani ekranın Hz ine sabitleniyor. Sorunu nasıl çözebilirim?

Dell G15;
RTX 3060,
16 GB RAM DDR5,
Intel i7 12700H.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Peki G-Sync diye bir yer gözüküyor mu gözükmüyorsa başka çözüm yolum yok maalesef zamanınızı çaldığım için kusura bakmayın bir ara başka bir çözüm yolu bulabilirim.

Hocam uygulamanın uyumluluk ayarından Full ekran uyumluluğunu devre dışı bırakarak çözdüm çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için.
Peki G-SYNC diye bir yer gözüküyor mu gözükmüyorsa başka çözüm yolum yok maalesef zamanınızı çaldığım için kusura bakmayın bir ara başka bir çözüm yolu bulabilirim.

Peki G-Sync diye bir yer gözüküyor mu gözükmüyorsa başka çözüm yolum yok maalesef zamanınızı çaldığım için kusura bakmayın bir ara başka bir çözüm yolu bulabilirim.

Hocam uygulamanın uyumluluk ayarından Full ekran uyumluluğunu devre dışı bırakarak çözdüm çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı