Tam internet hızı alınmıyor

Fiber kutu var lakin evime bağlantısı yok. Bu sorun olur mu?

Bence FixNet ile goruşun. Türk Telekom'a iletilir veya Türk Telekom ile goruşup bağlantı sağlanırsa FixNet'e başvurun. Bir arayıp sorun derim. Aktif değil zaten göknete yeşil renk yok FTTH GPON yerinde.

Bence FixNet ile goruşun. Türk Telekom'a iletilir veya Türk Telekom ile goruşup bağlantı sağlanırsa FixNet'e başvurun. Bir arayıp sorun derim. Aktif değil zaten göknete yeşil renk yok FTTH GPON yerinde.
Aradım lakin 3 ay millenicomda kalmam gerektiğini söylediler. O yüzden 3 ay bekleyeceğim. SNR konusunda da yardım ederseniz çok memnun olurum. 10-15 arasına çekince internet hızım ciddi şekilde düşüyor. Hem SNR arttırıp hem de internet hızımın +50 kalmasını sağlamak için ne yapmam gerekiyor. Operatörümün ya da benim yapabileceğim bir şey var mı?

Aradım lakin 3 ay Millenicom'da kalmam gerektiğini söylediler. O yüzden 3 ay bekleyeceğim. SNR konusunda da yardım ederseniz çok memnun olurum. 10-15 arasına çekince internet hızım ciddi şekilde düşüyor. Hem SNR arttırıp hem de internet hızımın +50 kalmasını sağlamak için ne yapmam gerekiyor. Operatörümün ya da benim yapabileceğim bir şey var mı?

Maalesef bir çözüm yok. Tek çözüm fiber altyapı.

Güncel. cat6 kablo çektikten sonra değerlerim ekteki gibi oldu. Ama cat6 ucunu direkt ana kutuya çakmak yerine ana kutuya çakılı 20 cm kabloya ek yaptım. Sorun olur mu?

Dosya Ekleri

• resim_2023-06-11_215025646.png
    resim_2023-06-11_215025646.png
    19,3 KB · Görüntüleme: 5

Yeni konular

Geri
Yukarı