Tam olarak şu an, hayatınızdan memnun musunuz?

10/4 diyebilirim. Hastalıklar, Lisede okulun en kötü sınıfında olmak. Ve o sınıfta diğer sınıfların önüne geçmeyi denemek. Ayrıca bu sınıfta üzerime "tacizci" olduğuma dair iddialar bile geldi. Resmen okuldan 1 hafta uzaklaştırma yemiştim. Ailem gelip durumu düzeltebildiler. Ben bu iş yüzünden 2 hafta okulda konuları kaçırmıştım. Ve o kızlara hiçbir şey yapılmadı bile. Ayrıca 10.sınıf oldum ve TYT stresi sardı. Öyle öyle yani.
Adınıza üzüldüm hocam, her okulda bir iftira ya da yanlış anlaşılma ile açılıyor bu taciz meseleleri.

İstediğim oyunları aldım, eğleniyorum bayağı. Yakında sınavlarda başlıyor yine. Hastalığı da sayarsam 8.5/10.

Şuan 10 üzerinden 7.5 . Şansım iyi gidip iyi bir memur işi bulabilirsem 10 üzerinden 9 olacağım.

Merhaba, aklıma sıklıkla takılıp kendime sorduğum ve sizlere de sormak istediğim bir soru var. Şu anda PC ya da telefonunuz başında, bu uygulamada oturmuş vakit geçirirken hayatınızdan memnun musunuz? Abartma olmadan (şöyle zengin böyle zengin özel jettir yok otellerdir vb.)
Hayatınıza 10 üzerinden kaç puan verirdiniz?

Bir anda 10/5 hayatım 10/10 oldu yaşıtlarım gibi bir cep telefonum vs. Yok bilgisayarım çok berbattı babama da 3 yıldır yeni PC alalım diyordum geçen hafta bozuldu giriş seviye bir APU aldık çok sevindim bir anda hayatım 10/10 oldu ve üst üste mükemmel haberler aldım bir kedi sahiplenmek gibi. Çok mutluydum ancak bundan 1 hafta kadar önce sınavlarım açıklandı ve babamın haberi yok umurumda değil kedi işi iptal oldu yıllarca peşinden koştuğum PC bana zevk vermemeye başladı araç kazası geçirdi babam bir anda berbat haberler almaya başladım yeni kötü gelişmeler olmaya devam etti. Arkadaşlarımla bir anda küstüm kafayı yedim 10/10 modum 3 saat falan sürdü önceki halimden daha kötüyüm çok şükür fiziksel bir hastalığım yok ama hayatım çöp oldu dersler berbat bir meslek becerim yok şu an 10/2 diyebilirim daha yazamayacağım çok olay oldu ne desem bilmiyorum. Hiçbir şeyden zevk almıyorum.

Acil şifalar diliyorum tekrardan, çok zor bir hastalık.

Teşekkürler.

10/4 diyebilirim. Hastalıklar, lisede okulun en kötü sınıfında olmak. Ve o sınıfta diğer sınıfların önüne geçmeyi denemek. Ayrıca bu sınıfta üzerime "tacizci" olduğuma dair iddialar bile geldi. Resmen okuldan 1 hafta uzaklaştırma yemiştim. Ailem gelip durumu düzeltebildiler. Ben bu iş yüzünden 2 hafta okulda konuları kaçırmıştım. Ve o kızlara hiçbir şey yapılmadı bile. Ayrıca 10.sınıf oldum ve TYT stresi sardı. Öyle öyle yani.
Bir insan, nasıl taciz edildiğine dair bir iftirada bulunabilir? Gerçekten bu insanların karşısına geçip iyicene saydırmak istiyorum. Bu insanların yaşamayı hak ettiğini bile düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı