Tam olarak şu an, hayatınızdan memnun musunuz?

10/2 3 falan, 3 4 yıl önce kanser teşhisi konuldu. Şu an kemik iliği yetmezliği yaşıyorum. Ama hayatımdan zevk alıyorum çok şükür. Her şeyde bir hayır vardır diyorum şükretmeye çalışıyorum. Her ay farklı bir sağlık sorunu yaşıyorum.
Acil şifa diliyorum size, sizin de hastalığınız çok zor. Umarım daha iyi olursunuz 🥰🥰

İğrenç. 10 / -1.000.000.000. Psikotik bozukluk, atipik psikoz, organik olmayan psikoz ve majör depresif bozukluk. Risperdal + Prozac. Parkinsonizm, akatizi, cinsel hayat bitti. İntihar düşüncesi. 🥵

Okullar açılınca offline moda giriyorum, kapanınca Online. Şu an Online moddayım. 10 üzerinden 6 falan. Çok fazla proje ödevi ve deney düzeneği vesaire verdiler ona biraz canım sıkıldı. Yaz tatilini bekleyerek geçiyor günler.

10'a bir 3.5 ideal bence, maddi sıkıntılar babamız bize dava açması evdet atılma durumu psikolojik baskılar annemin hastalığı duygusuzlaşma çok düşünme her şeyden soğuma falan filan katarsak bu puanı ön gördüm 😆
Adınıza üzüldüm, umarım atlatırsınız bu dönemleri :cc

Bazı "bayan değil kadın" , "feminist" insanlar her haltı taciz ve tecavüz anlayınca bunlar oluyor. Kadın erkek dinlemeyip hepsinin ağzına 2 tane çakıvereceksin o olacak. Kızlar bir şey yapınca sesleri çıkmıyor, bize iftira atılınca olanlara bak.
Artık bende kızların yanına gitmeye korkuyorum sonra başım belaya girecek diye. Bu arada bizim okuldaki voleybol turnuvalarında bir kızı taciz eden birisi vardı. Millet toplanıp çocuğu bir güzel benzettiler ama aynısını kız yapsaydı herhangi bir şiddet olmazdı.

Acil şifa diliyorum size, sizin de hastalığınız çok zor. Umarım daha iyi olursunuz 🥰🥰
3 4 yıldır bende umuyorum. Bu mesajlara o kadar alıştımki artık pek bir tepki veremiyorum.

Artık bende kızların yanına gitmeye korkuyorum sonra başım belaya girecek diye. Bu arada bizim okuldaki voleybol turnuvalarında bir kızı taciz eden birisi vardı. Millet toplanıp çocuğu bir güzel benzettiler ama aynısını kız yapsaydı herhangi bir şiddet olmazdı.
Çünkü niyeymiş? Kızlara şiddet yokmuş. Erkeklere şiddet uygulayınca ellerine ne geçiyor acaba? Türkiye Cumhuriyeti denilen şu saçma devlette adalet kelimesi sadece sözlüklerde geçiyor. Eşitlik nerede, adalet nerede?

10 üzerinden 9. Dilediğim çoğu şeye sahibim. O konuda sıkıntı yok ama şu TYT illeti yüzünden bir tık endişeliyim. Hayırlısı ile atlatabilirsek çok güzel olacak.

Geri
Yukarı