Tam olarak şu an, hayatınızdan memnun musunuz?

10/2 3 falan, 3 4 yıl önce kanser teşhisi konuldu. Şu an kemik iliği yetmezliği yaşıyorum. Ama hayatımdan zevk alıyorum çok şükür. Her şeyde bir hayır vardır diyorum şükretmeye çalışıyorum. Her ay farklı bir sağlık sorunu yaşıyorum.
Hocam bu hastalıklar hakkında açtığınız konuları görmüştüm, her şeye rağmen zevk almanız süper. Geçmiş olsun.

Hocam bu hastalıklar hakkında açtığınız konuları görmüştüm, her şeye rağmen zevk almanız süper. Geçmiş olsun.
Teşekkür ederim, kendimi motive etmem için açıyorum kötü hissettiğim zamanlarda.

Tam olarak şu an, memnun değilim. Hiç de memnun olmadım zaten. Evsiz ve hiçbir şeysizim. Ailemle kalıyorum.
Galiba sizi tatmin etmiyor ama aileniz var be hocam, çoğu kişinin ailesi bile yok demek isterdim ama çok saçma buluyorum bu cümleyi, nasıl olsa aile denen şey tamamen şans, hayatınızı mutlu da yapabilir zehir de..

6/10. Borçlar ayrı dert, sınav stresi ayrı dert, sosyal yaşamım ayrı dert. Bi kız arkadaşım olsa hayatım direkt 9/10 olacak. Biri umut veriyor bakalım, hayırlısı.
Umarım istediğiniz gibi olur.

bilmiyorum hayatım hep zorluklar ve dertlerle birlikte geçti bir insanın mutlu olabileceğine inancımı yitirdim..
Ne desem boş ama inancı yitirmemek lazım. En güzel gündüzler en kara geceler ardından gelir derler.

Geri
Yukarı